Mladší dorostenci

Mladší dorostenci odehráli v sobotu 5.května v Podolí předposlední turnaj v sezoně 2017/18. Po dvou turnajích byl Stepp bez jediného bodu a medailové umístění bylo v nedohlednu. Steppáci byli připraveni v domácím prostředí soupeřům zatopit a vykřesat naději na bronzovou medaili.

Číst dál...

Mladší dorostenci odcestovali do Strakonic s pomyslným nožem na krku. Pro uchování reálné naděje na medaile museli nutně bodovat. Na turnaj nemohli z různých důvodů odcestovat hráči Parobek,Šíla,Bottaro a Vyšín a ještě k tomu trenéři Handlovský a Rezek. Trenérem týmu se pro tento turnaj stal Martin Januš.

Číst dál...

V sobotu 17. března odcestovali Mladsí dorostenci do Brna. Na jih Moravy odcestovali Steppáci jako vítězové základní skupiny, ve které za sebou nechali Strakonice, Tábor i Plzeň.

Číst dál...

Mladší dorostenci odehráli o víkendu 11. – 12. listopadu tři důležité zápasy. Na prvním turnaji si Steppáci nastavili laťku hodně vysoko, když v Táboře vyhráli všechny tři zápasy. Nyní se snažili svoji vedoucí pozici potvrdit.

Tým mladších dorostenců pod vedením trenérů Rezka a Handlovského

Číst dál...

 V sobotu 16. září zahájili mladší dorostenci novou sezonu. Oproti té loňské, ve které získal Stepp stříbrnou medaili, se Steppáci musejí obejít bez celé řady opor. Do staršího dorostu odešel například kapitán Marcel Dvořák nebo brankář Filip Fediuk. Přesto odjeli Steppáci pod vedením Ronalda Handlovského na první turnaj pozitivně naladěni.

Číst dál...Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR