Mladší dorostenci

Mladší dorostenci v sobotu 9. června odehráli poslední turnaj sezony. Do Děčína odjížděli se ztrátou čtyř bodů na Kometu Brno. Steppáci věděli, že musí porazit Brno a alespoň jednoho dalšího soupeře, aby získali bronzové medaile. Do Děčína odjeli bez Ondřeje Čurdy. Jedna z hlavních opor týmu se totiž zrovna pobývala na Pyrenejském poloostrově.

Číst dál...

Mladší dorostenci odehráli v sobotu 5.května v Podolí předposlední turnaj v sezoně 2017/18. Po dvou turnajích byl Stepp bez jediného bodu a medailové umístění bylo v nedohlednu. Steppáci byli připraveni v domácím prostředí soupeřům zatopit a vykřesat naději na bronzovou medaili.

Číst dál...

Mladší dorostenci odcestovali do Strakonic s pomyslným nožem na krku. Pro uchování reálné naděje na medaile museli nutně bodovat. Na turnaj nemohli z různých důvodů odcestovat hráči Parobek,Šíla,Bottaro a Vyšín a ještě k tomu trenéři Handlovský a Rezek. Trenérem týmu se pro tento turnaj stal Martin Januš.

Číst dál...

V sobotu 17. března odcestovali Mladsí dorostenci do Brna. Na jih Moravy odcestovali Steppáci jako vítězové základní skupiny, ve které za sebou nechali Strakonice, Tábor i Plzeň.

Číst dál...

Mladší dorostenci odehráli o víkendu 11. – 12. listopadu tři důležité zápasy. Na prvním turnaji si Steppáci nastavili laťku hodně vysoko, když v Táboře vyhráli všechny tři zápasy. Nyní se snažili svoji vedoucí pozici potvrdit.

Tým mladších dorostenců pod vedením trenérů Rezka a Handlovského

Číst dál...Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR