Po několika sezónách hraje Stepp Praha opět soutěž mladších dorostenců, na svůj první turnaj se  mladší dorostenci vydali do Opavy. Stepp se v základní části ligy utká kromě KPS Opavy také s týmy UP Olomouc a TJ Slavia Hradec Králové.

Po dlouhé cestě vlakem Stepp nastoupil proti týmu UP Olomouc. Začátek se pro Stepp i přes dobré výkony nevyvíjel vůbec dobře, v jednu chvíli vedla Olomouc dokonce 8:1. I přestože se zdál zápas rozhodnutý Steppáci nic nevzdali a stále bojovali, odměnou jim bylo nejprve upravení výsledku na 8:3 v půlce a  poté postupné stahování náskoku soupeře až na stav 10:10. Vítězství pro Stepp zařídil nakonec minutu a půl před koncem Prokop Sojka, který vstřelil vítězný gól. Stepp Praha si tak připsal premiérové vítězství v mladším dorostu.

13.10.2012 UP Olomouc - Stepp Praha
10:11 (3-0 / 5-3 / 2-3 / 0-5)

• Pešek R.. - 5
  • Cipra J. - 3
  • Vítovský K.. - 1
  • Sojka P. - 1

Druhý den nastoupili Steppáci proti jednomu z nejlepších týmů ligy Hradci Králové. Od začátku bylo vidět, že Hradec disponuje kvalitnějším týmem, nicméně Steppáci byli do půlky vyrovnaným soupeřem. Zásadním zlomem byla třetí čtvrtina, kterou Stepp prohrál 7:0, o zápasu tedy bylo rozhodnuto.

14.10.2012 Sl. Hradec Králové - Stepp Praha
17:4 (3-1 / 4-3 / 7-0 / 3-0)

• Hálek V. - 1
  • Pešek R. - 1
  • Mynář A. - 1

Poslední zápas odehrál Stepp proti domácímu týmu z Opavy. Stejně jako v předchozím zápase s Hradcem se dorostencům vydařila pouze první půlka, která skončila výsledkem 7:4. Od půlky se však projevila lepší kondice opavských hráčů a Stepp tak nakonec prohrál celkem jasným výsledkem.