Tým mladších dorostenců odehrál o víkendu 12.-13. října druhý ligový turnaj. Turnaj pořádala pražská Slavie v plaveckém areálu Podolí. Na tým Steppu Praha čekali SK Děčín, SK Slavia Praha a Kometa Brno.

První zápas nastoupili Steppáci proti týmu Slavie. Derby Steppáci ze začátku nezvládali a začali poměrně dost prohrávat. První polovinu hráli Steppáci velice podprůměrně a podle toho se vyvíjel i výsledek. V polovině zápasu byl stav 8:2 pro Slavii. Steppáci se i přesto sebrali a jejich hra se začala zlepšovat. Velký gólový rozdíl se jim však smazat už nepodařilo i přes to, že Slavii ve druhé polovině utkání přehráli. Většina hráčů byla s druhou půlí spokojena a i přes porážku byli plní energie do dalšího zápasu.

12.13.2013 SK Slavia Praha - Stepp Praha
12-7  (- / - / - / -)

• Cipra J. - 3
  • Pešek R. - 3
  • Mynář A. - 1

Do druhého zápasu proti Děčínu, nastoupili Steppáci velice smolně. S Děčínem hráli vyrovnaně, ale nedařilo se jim proměňovat střelecké pokusy, kdežto střely Děčína byly přesné a tvrdé. Steppáci tak prohrávali po první čtvrtině 6:1. Do druhé čtvrtiny Steppáci nastoupili mnohem lépe a s Děčínem uhráli velmi vyrovnanou hru. Stále to ale nebylo vidět na skóre a čtvrtina skončila 3:3. V druhé polovině Steppáci vylepšili obranu a  Děčín vstřelil pouze dvě branky. Stepp se snažil ze všech sil otočit stav na svou stranu, ale čas byl neúprosný a Steppákům se to nakonec nepovedlo a prohráli s Děčínem velice těsně 10:11.

12.10.2013 Stepp Praha - SK Děčín  10-11  (- / - / - / -)

• Cipra J. - 4
  • Mynář A. - 3
  • Pešek R. - 2
  • Sojka P. - 1

Třetí zápas, který odehrál Stepp proti Brnu začal pro Steppáky velmi slibně. Hned po první čtvrtině měl Stepp náskok 2:0. Zdálo se, že tým má zápas pod kontrolou. Ve druhé čtvrtině se Steppákům dařilo také a po polovině utkání vedli již 4:1. Do druhé poloviny utkání nastoupili dva hráči Steppu s dvěmi osobními chybami: Mynář a Sojka. Proto se snažili bránit méně agresivně. Sojka však nakonec zaznamenal třetí osobní chybu a to znamenalo, že již nemohl zasáhnout do průbehu utkání. Na výkonu Steppu to ale nic nezměnilo a nakonec zvítězili dvoubrankovým rozdílem 9:7.

13.10.2013 Kometa Brno  - Stepp Praha   7-9  (- / - / - / - / -)

• Sojka P. - 2

Celý turnaj sice nebyl tak bodově úspěšný jako ten poslední, ale i přesto jsou s ním steppáci spokojení, protože podali dobré výkony.