V sobotu 30.11.2013 odehráli mladší dorostenci našeho klubu další ligové zápasy. Čekaly na ně dvě utkání se Strakonicemi a jeden zápas proti Kometě Brno.

První zápas odehrál Stepp proti Strakonicím, kterým oproti minulému ročníku ligy chybělo několik hráčů, někteří byli buď už moc staří, nebo už za ně nehostovali. Čekalo se tedy, že Stepp bude Strakonicím rovnocenným soupeřem. Zápas začal pro Steppáky velice slibně. Již po první čtvrtině vedli 3:0. Ve čtvrtině druhé Steppáci mírně zakolísali, ale i tak podali dobrý výkon. Po první polovině zápasu vládl stav 7:3 pro Stepp. Steppáci si zápas nenechali utéct a pohodlně utekli Strakonicím na rozdíl, které již Strakonice nedokázali odvrátit.

• Grecký J. - 1

Druhý zápas vypadal na více vyrovnaný duel, na Stepp totiž čekala Kometa Brno. Stepp se dostal do zápasu poměrně rychle a nebýt proměněné penalty Brněnského kapitána, mohli Steppáci vést o tři góly. Po první čtvrtině byl tedy stav 3:1. V druhé čtvrtině Steppu nepřálo střelecké štěstí. Podařilo se jim vsítit pouze jednu branku. Brnu se naopak nedařilo proti dobré steppácké zóně prosadit ani jednou. Po změně stran se již Brňané nebyli schopni proti dobré obraně Steppu prosazovat vůbec a jenom díky střelecké neefektivitě Steppu prohrálo Brno pouze 8:4.

30.11.2013 Stepp - Kometa Brno  8-4  (- / - / - / -)

• Pešek R. - 3

Do třetího zápasu nastoupil Stepp znovu proti Strakonicím. Stepp sice nevstoupil do zápasu jak si představoval, ale i tak si už od začátku udržoval vedení. Ve druhé čtvrtině Stepp zlepšil střelbu a pomalu začal Strakonickým gólově odskakovat. Po změně stran již Strakoničtí nestíhali tempo zápasu a Stepp dále navyšoval skóre.

30.11.2013 Stepp  - Fezko Strakonice   15-10  (- / - / - / - / -)

• Cipra J. - 6
  • Sojka P. - 4

Celý turnaj odehrál Stepp velmi slušně. Mnoho fanoušků a Steppáckých trenérů ocenilo pokrok jaké mužstvo udělalo za dobu co trénují s trenérem Štěpánem Rezkem. Celý tým odvedl skvělý výkon jak v obraně, tak v útoku , čímž může být po turnaji velmi spokojený.