O víkendu 11.- 12. 1. 2014. se mladší dorostenci zúčastnili dalšího turnaje dorostenců. Byl to závěrečný turnaj kam jely všechny týmy, aby dohráli své zápasy. Na turnaj jeli Steppáci s neobvyklým trenérem Vitaliyem Karabutem a v sestavě pouze s osmi hráči

11.1.2014 Sl. Hradec Králové - Stepp Praha
9-3  (4:2 / 1:0 / 2:0 / 2:1)

• Cipra J. - 3

První zápas odehráli Steppáci proti Hradci Králové, 2. týmu tabulky. K utkání nastoupili Steppáci v 9:10 ráno. Zápas začal vcelku vyrovnaně, ale Hradec získával výhodu za výhodou. Po první čtvrtině prohrávali 2:4. Steppáci se nedokázali otřepat a v další čtvrtině Hradec svůj náskok ještě navýšil na 5:2. Ve třetí čtvrtině navýšil Hradec dokonce na 7:2 a to byl už zápas ztracen. Oba týmy nastoupily v osmi hráčích, ale i přesto hlavně Steppáci nestačili fyzicky a nakonec prohráli zápas vysokým rozdílem. Steppáci měli velký problém se střelami z dálky hlavně dvou Hradeckých hráčů.

11.1.2014  Sl. Hradec Králové - Stepp Praha
6-5  (1:2 / 1:1 / 2:1 / 2:1)

• Pešek R. - 2
  • Cipra J. - 2
  • Sojka P. - 1

Druhý zápas proti Hradci byl o hodně odlišný. Bylo to navíc poslední utkání dne, které začalo v osm hodin večer. Stepp s novou taktikou nastoupil do zápasu velmi slušně a v úvodu mu přálo větší střelecké štěstí. Po první čtvrtině byl stav 1:2 pro Stepp. V další čtvrtině se Steppu dařilo stejně jako Hradci a oba vstřelili po jednom šťastném gólu. Zápas pokračoval a po změně stran už byly oba týmy fyzicky na dně, ale i tak bylo vidět zapálení do hry. Oba týmy téměř nestřídaly,  Hradec dokázal vstřelit dva góly a Stepp jen jeden. Stav byl tedy vyrovnaný a šlo se do poslední čtvrtiny, kde oba týmy vstřelily po jednom gólu během prvních minut. Minutu a půl před koncem ale došlo k vyloučení obránce Khamidullina, který hrál celý zápas skvěle. Hradci bohužel přesilovka vyšla a Stepp prohrával 6:5. V posledním útoku přišla chybná přihrávka na proplavávajícího Mynáře a zápas byl ztracen. Stepp měl i na výhru, ale nepřálo mu štěstí. I přesto byl výkon obou týmů velice kvalitní a s výkonem byli hráči spokojeni.

12.1.2014 SK Slavia Praha - Stepp Praha
8-9  (4:1 / 1:1 / 3:5 / 0:2)

• Pešek R. - 4
  • Cipra J. - 4
  • Khamidullin E. - 1

V posledním zápase v neděli dopoledne, nastoupili dorostenci proti prvnímu týmu tabulky Slavii Praha. Stepp se na zápas připravil a zápas započal. Ze začátku to vypadalo, že Slavie má jasně navrch a již v první čtvrtině vyhrávala 4:1. Stepáci se začali zvedat, ale střelecky se jim stále nevedlo. Stav po změně stran byl tedy 5:2. Ve třetí čtvrtině padla hotová smršť gólů a Steppáci snížili náskok Slavie na 8:7. O zmínku stojí určitě to, že křídlo Steppu Cipra dal v poslední sekundě krásný dalekonosný gól od 5 metrů vlastní branky, což by se dalo označit jako gól turnaje. Steppáci zápas otočili ve čtvrté čtvrtině, když ubránili každý útok a každou střelu bezpečně zachytil brankář Kočí. Steppákům se povedlo vstřelit 2 rychlé góly které vsítili skvěle hrající kapitán Pešek a Cipra.