První listopadový den se uskutečnil turnaj mladších dorostenců v Olomouci. Tým Plzně se nemohl  z důvodu zdravotních  problémů turnaje zúčastnit, proto se zápas bude dohrávat po vzájemné dohodě obou týmů..

Steppáci zahájili turnaj zápasem s Kometou Brno. Zápas začal nevalně a v polovině byl stav utkáni 6:1 pro brněnskou Kometu. Ani druhá polovina nezačala lépe a Brno navyšovalo náskok, až ve čtvrté čtvrtině Steppákům přálo štěstí a začali stahovat nepříznivé skóre. Situace se pokusil zachránit nově nasazený brankář Jan Fiala, vychytal nulu, ale už nedokázal dorovnat velký náskok Brna. Zápas skončil 11:5.

Do druhého zápasu proti UP Olomouc nastupoval Stepp jako favorit. Steppáci začali zápas s přehledem a po první čtvrtině vyhrávali 5:1. A přesto, že trenér Steppu Praha dostal žlutou kartu a na straně steppu bylo hodně vyloučení, tak si Stepp udržoval vedení, zejména díky Prokopu Sojkovi, který dal 11 branek. Na všech gólech se podílel asistencemi kapitán Alex Mynář. Utkání skončilo jasnou výhrou 20:6 pro Stepp.