Tým mladších dorostenců v čele s trenérem Růžičkou se o víkendu vypravil na turnaj do Strakonic, kde odehráli poslední tři zápasy proti Hradci Králové, SK Děčínu a domácímu týmu Fezka Strakonic.

24.01.2014   Stepp Praha - SK Děčín
4-6  (-:- / -:- / -:- / -:-)

• Mynář A. - 3
  • Sojka P. - 1

Jako první soupeř na Steppáky čekal tým SK Děčín, se kterým naposledy prohráli o jedinou branku. Zápas začal velmi vyrovnaně. Skóre sice otevřeli hráči Děčína, kapitán Mynář však vzápětí srovnal a do konce čtvrtiny ještě získal vedení Sojka střelou přes celé hřiště. Ve druhé čtvrtině se stav dlouhou dobu nehnul. Až ke konci čtvrtiny vstřelil další branku Mynář, na což Děčín okamžitě odpověděl. Ve třetí čtvrtině se ani jednomu z týmů moc střelecky nevedlo, což dokazuje i to, že ve čtvrtině nepadla ani branka. Steppáci na začátku poslední čtvrtiny navýšili náskok na 4:2, ale to nebyl konec. Tým Děčína začal bojovat a dorovnal na 4:4. Osm sekund před koncem pak hráči Děčína využili přesilovou hru a ujali se vedení. Steppáci sice ještě vystřelili, ale střela nebyla gólová. Děčínský brankář střelu chytil a nakonec ještě dal gól.

24.01.2014   Sl. Hradec Králové - Stepp Praha
5-7  (-:- / -:- / -:- / -:-)

• Mynář A. - 4
  • Sojka P. - 2
  • Jiruš A. - 1

Ve druhém zápase Steppáci nastoupili proti Slavii Hradci Králové. Hradec vede ligu a neprohráli zatím ani jediný zápas, takže do zápasu šli Steppáci s velkým respektem. Hned na začátku zápasu dostal tým Hradce možnost pokutového hodu. Brankář Hruškovič ho však s přehledem zneškodnil. Zápas poté běžel v poklidném tempu. Skóre sice znovu otevřel Hradec, Mynářovi se však povedlo vstřelit vyrovnávací branku. Ve druhé čtvrtině Mynář na centru vybojoval tři penalty, z čehož dvě sám proměnil. Jak Hradec, tak i Stepp měli i další šance a Sojkovi s Jirušem se podařilo vstřelit další dvě branky. Steppáci šli do druhé poloviny zápasu s dvougólovým náskokem. Steppáci náskok udrželi hlavně díky skvělým zákrokům brankáře Hruškoviče a dobré steppácké obraně. Po jedné brance ještě přidali Sojka a Mynář. Stepp zápas nakonec dovedl do vítězného konce a stal se prvním a také jediným týmem, který v sezóně porazil Hradec Králové.

25.01.2014  Fezko Strakonice - Stepp Praha
15-10  (-:- / -:- / -:- / -:-)

• Tytor N. - 1
  • Grecký J. - 1
  • Khamidullin E. - 1

Poslední zápas odehráli Steppáci v neděli s dvěma trenéry, protože se k týmu připojil i Štěpán Rezek. Steppákům šlo o postup, ale vzhledem k předchozímu vítězství 9:5 v Brně šli Steppáci do zápasu s mírným optimismem. Hned od začátku zápasu bylo jasné, že zápas bude velmi vyhrocený. V první čtvrtině padlo spoustu branek, ale Steppákům se vedlo o něco hůře, hlavně z důvodu velkého počtu strakonických přesilovek. Steppáci sice vstřelili tři branky díky střelám Mynáře a Sojky, Strakonice však vedly stále o dvě branky. Ve druhé čtvrtině se za Stepp prosadili Khamidullin, Jiruš, Sojka a Mynář, ale Stepp stále prohrával o dvě branky. Ve třetí čtvrtině se však nechali hloupě vyfaulovat Sojka a Khamidullin, kteří si neodpustili poznámek na velmi sporné výkony rozhodčího. Steppácká lavička si bez nich vedla vcelku dobře, situaci nedostatku hráčů však ještě zhoršilo vyfaulování Jiruše. Do konce zápasu se sice ještě prosadili Grecký, Tytor a Mynář, ale bez tří hráčů základní sestavy to pro Stepp bylo velmi těžké a ke konci se Strakonicím podařilo navýšit náskok o pět branek.

Steppáci sice hořce prohráli, ale více je určitě mrzel důsledek této prohry. Vzájemná bilance 19:20 pro Strakonice a rovnost bodů znamenalo jediné, a sice že si Steppáci zahrají na jaře pouze druhou ligu. Cíl je nyní zcela jasný, ukázat, že Stepp na první ligu určitě měl. Nic jiného než první místo tedy Stepp nebude brát.