V sobotu 20. června se konal poslední turnaj druhé ligy mladšího dorostu. Stepp vstupoval do turnaje s velkým náskokem, protože za druhou polovinu sezony neztratil ani bod. Na turnaji ho čekaly týmy Olomouce, Plzně a Tábora. Steppáci hráli doma v Podolí a chtěli ukázat, že do druhé ligy nepatří. Do turnaje vstupoval tým bez opor Alexe Mynáře a Šimona Hruškoviče, kteří se vydali s muži na zápasy Východoněmeckého poháru.

• Absolon D. - 1

V prvním zápase se Stepp utkal s Olomoucí. V prvních minutách zápasu se vedlo střelecky Theodorovi Anfilovovi, kterému se hned v prvních čtyřech minutách podařilo vstřelit tři branky. Stepp vedl již v první čtvrtině 4:0. Po přestávce však polevil a hlavně střelami z dálky se Olomouc držel v zápase vcelku slušně. Stepp stále držel dvoubodové skóre a na sedmičlenný tým Olomouce bylo tempo hodně vyčerpávající. Stepp tedy dokončil zápas v klidu a odnesl si první dva body v turnaji.

• Heller S. - 1

O hodinu později čekal Stepp druhý zápas, a to proti KVS Plzeň, které se v druhé polovině sezóny nepodařilo získat ani bod. Pro Stepp to byla spíše exibice a to dokazuje i to, že v každé čtvrtině se jim podařilo vstřelit alespoň pět gólů. Šesti hráčům se podařilo vstřelit hattrick a sestava se aktivně točila. Sveřenci trenéra Rezka hráli kontrolovanou týmovou hru a nepustili nezkušeného soupeře téměř k ničemu.

• Grecký J. - 1

V posledním zápase hrál Stepp proti Táboru, který už měl jisté druhé místo. Ze začátku vypadal zápas velmi dobře a očekávala se další exibice, ale na sklonu druhé čtvrtiny Steppáci začali soupeře podceňovat a ukázat se tak musel brankář Fiala s několika krásnými zákroky, které podrželi tým. Stepp se poté vzmužil a zápas nakonec jasně vyhrál. První gól za mladší dorostence navíc vstřelil i Zvonimír Štrk, který svůj první gól dal až v poslední vteřině posledního zápasu druhé ligy.

Za první místo jsou sice mladší dorostenci rádi, ale sami vědí, že měli na dobré umístění v první lize a proto to pro ně není žádný obrovský úspěch a budou se chtít prosadit na lepší pozice v příštím ročníku. Nejlepším střelcem druhé ligy se stal Prokop Sojka s 57 góly v 12 zápasech.