V sobotu 1. listopadu se mladší žáci vydali na další turnaj. Tentokrát se jelo na bazén do Plzně. Sraz byl opět v Podolí. Na tento turnaj jsme jeli v této sestavě: Hantlová Kateřina, Dvořáková Klára, Tauchmanová Klaudie, Dvořáková Šárka, Svoboda Vojtěch, Chmelnickij Savelij, Šíla Antonín, Loula Stanislav, Tomaidesová Adéla, Parobek Jakub, Kofláková Zuzana ,,C“, Diblík Jonáš a jako trenérky Řehořová Barbora a Parobková Karolína .

1.11.2014 KVS Plzeň - Stepp Praha
14-2  (-:- / -:- / -:- / -:-)

• Dvořáková K. - 1
  • Diblík J. - 1

První zápas jsme hráli proti domácímu týmu z Plzně. S tímto soupeřem jsme se ještě za sezónu nepotkali, ale věděli jsme, že bude silný. A nemýlili jsme se. Až v poslední čtvrtině se Steppákům podařilo vstřelit první branky a to hned dvě za sebou. Stav utkání skončil 14:2 pro KVS Plzeň.

1.11.2014 Stepp Praha - TJ Tábor
4-19  (-:- /-:- / -:- / -:-)

• Parobek J.- 2
  • Kofláková Z. - 2

Po docela dlouhém odpočinku jsme se vrhli na druhý zápas proti Táboru. Opět to byl docela těžký soupeř a opět jsme v první čtvrtině nedali ani jeden gól. Dohromady jsme totiž dali jen čtyři góly, a to na Tábor zdaleka nestačilo.
Konečný stav utkání byl 19:4 pro TJ TÁBOR.

1.11.2014 Stepp Praha - Fezko Strakonice "B"

• Diblík J. - 2

V posledním zápase se nám o hodně zvedla nálada. Hrálo se proti Strakonicím „B“ a hned od začátku bylo jasné, že Stepp má navrch. V tomto zápase jsme hodně střídali, aby si zahrál opravdu každý. Hráči se snažili nesólovat, ale naopak si často nahrávat a kombinovat, a i díky tomu si všichni hru užili. Zápas skončil 27:0 pro STEPP PRAHA.