Starší dorostenci

Starší dorost o víkendu 9.-10. prosince odehrál třetí turnaj 1. ligy staršího dorstu. I když se na Podolí k titulu příliš nepřiblížil, stále drží první místo v lize a to s velkým náskokem devíti bodů na druhou Slavii Praha. V posledním turnaji kalendářního roku 2017 po dlouhé době dorostenci ztratili hned 3 body, čímž se zakončila jejich vítězná šňůra. 

foto

Číst dál...

Kategorie staršího dorostu je ve Steppu v poslední době mimořádně úspěšná. V letošní sezóně mají dorostenci nakročeno ke čtvrtému titulu v řadě a bilance mluví sama za sebe. Z osmi zápasů osm výher a skóre 117:57 (+60). Sestavě pod vedením Štěpána Rezka se zkrátka neskutečně daří a to bylo vidět i na domácím turnaji. V Podolí o víkendu Steppáci přivítali AJ Strakonice, Slavii Praha, Kometu Brno a SK Děčín.

st dorost nej fotka

Číst dál...

O víkendu 23.-24. září se starši dorost týmu Stepp Praha vypravil do Děčína na první turnaj 1. ligy. Této ligy se letos účastní šest týmů: Stepp Praha, Slavia Praha, AJ Strakonice, Slavia Hradec Králové a Kometa Brno. Právě poslední jmenovaný tým na prvním turnaji pauzíroval. Tato úloha čeká v průběhu sezóny každý tým na jednom z šesti turnajů.

Číst dál...Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR