V sobotu 11. 5. se starší žáci představili v domácím bazénu v předposledním turnaji o umístění, kde zatím drží průběžné páté místo v lize. Za deštivého počasí se v podolském venkovním bazénu starší žáci utkali postupně se Strakonicemi, Brnem a Táborem.

V prvním zápase nastoupil Stepp proti papírově slabšímu týmu ze Strakonic, první tři čtvrtiny tomu odpovídaly a ještě před poslední čtvrtkou Stepp pohodlně vedl 6:1, v poslední čtvrtce však tým ze Strakonic ukázal své kvality a začal náskok Stepp pomalu dotahovat na konečných 6:5. Tento stav je výsledkem bojovnosti Strakonic, ale i totální pasivity Steppáckých hráčů.

V dalším utkání proti Steppu nastoupil obávaný soupeř z Brna. Steppáci byli stejně jako v předchozím zápase velmi pasivní a neschopni vstřelit gól. Zápas byl po celou dobu vyrovnaný, bohužel v poslední čtvrtině Brňané odskočili na konečný výsledek 2:5 v neprospěch Steppu.

V posledním zápase byl soupeřem Steppu Tábor, Steppáci i přes nepřesvědčivé výkony z prvních dvou zápasů prokázali, že jsou v současné době výkonnostně lepší než Tábor a již od začátku nedali soupeři žádnou šanci na zdramatizování zápasu. Proti Táboru si zahráli všichni Stppáci, pozitivem bylo, že se v zápase trefilo sedm hráčů, mezi nimi i Šimon Hruškovič, který tak vstřelil svůj vůbec první gól. Stepp vyhrál 15:2.