28. září začala sezóna i pro starší žáky, kteří vyjeli na první turnaj do Děčíně, kde odehráli 3 zápasy. Na tým Steppu čekali tři soupeři: TJ Tábor, SK Děčín a KVS Plzeň. Stepp vyrazil v 6:30 z Hlavního nádraží vlakem v této sestavě: Hruškovič, Heller, Grecký, Anfilov, Sojka, Jiruš, Balšánková, Bochňáková, Štěrbová, Mynář a Khamidullin.

První zápas hráli hráči Steppu proti domácímu celku SK Děčín. Na bazénu byla velká mlha, čímž byla zhoršena viditelnost na hřišti. Stepp nastoupil do zápasu velmi dobře a hned po první čtvrtině Steppáci vedli za stavu 5:0. O góly se zasloužil velice aktivní Mynář z křídla a povětšinou střílející Sojka z centra. Ve 2. čtvrtině se steppákům už tolik nedařilo a nejednou je zachraňoval brankář Hruškovič. Za celou čtvrtinu nepadl ani gól a tak byl v polovině stav 5:0 pro Stepp. Steppáci se však znovu zvedli a do konce zápasu potvrdili vítězství několika dalšími góly.

28.09.2013 SK Děčín - Stepp Praha
2-10  (0:5 / 0:0 / 1:4 / 1:1)

• Sojka P. - 5
  • Mynář A. - 3
  • Khamidullin E. - 1
  • Jiruš A. - 1

Po tříhodinové pauze už vykouklo i sluníčko a počasí i viditelnost byly o moc lepší než v prvním zápase. Druhý zápas Steppáci hráli proti Plzni, proti které zatím hráli jen jednou a to sice v přátelském turnaji Czech Open ve Strakonicích, kde je neměli problém porazit. Stejně se odvíjel i tento zápas. Hráči často střídali, a tak si zahráli úplně všichni. Stepp vedl v polovině již 11:0 a nebylo divu, že Stepp nakonec Plzeň porazil jasným gólovým rozdílem.

28.09.2013 Stepp Praha - KVS Plzeň 17-2  (6:0 / 6:0 / 5:1 / 0:1)

• Sojka P. - 8
  • Mynář A. - 4
  • Grecký J. - 2
  • Antilov T. - 1
  • Bochňáková B. - 1

Poslední zápas odehrál Stepp proti Táboru. Steppáci viděli Tábor jako svého největšího soupeře na turnaji. I přesto si Stepp dokázal hned v začátku vypracovat několik šancí. Tábor ale nebyl vůbec bezmocný a 1. čtvrtina skončila 2:1 pro Stepp. Ve druhé čtvrtině se Steppákům nedařilo moc prosazovat, ale kapitán Mynář tým podržel a ze dvou přesných nahrávek vstřelil dva pěkné góly za hranicí šesti metrů. Táboráci měli ale šance také, i přesto že vstřelili jednu branku, většina střeleckých pokusů byla nepřesných nebo skončila v rukou brankáře Hruškoviče. Ve třetí čtvrtině Steppáci znovu navýšili vedení jednou proměněnou penaltou přes centra a jednou přesnou střelou na 6:3. V poslední čtvrtině si Steppáci vybojovali jasný náskok o 5 gólů a zbytek zápasu se už jen snažili nedostat zbytečné góly a došli si pro vítězství.

28.09.2013 TJ Tábor  - Stepp Praha   5-8  (1:1 / 1:2 / 1:2 / 2:3)