Starší žáci Steppu Praha jeli v sobotu 2. října na ligový turnaj ve Strakonicích. Jejich soupeři byli: Fezko Strakonice "A", Fezko Strakonice "B" a slovenský klub Pressburg WPT.

2.11.2013 Fezko Strakonice "B" - Stepp Praha
10-8  ( - / - / - / -)

• Sojka P. - 6
  • Mynář A. - 2
   První zápas odehrál Stepp proti Strakonicím "B". Na začátku zápasu byla hra velmi vyrovnaná a skončila jediným gólem do sítě Strakonic. V druhé čtvrtině zápasu se ale Strakonice dostali do mírného vedení. Góly byly zaviněny hlavně osobními chybami hráčů. Po změně stran byla hra stále vyrovnaná a za stavu 5:5 se šlo do poslední čtvrtiny, kde steppáci znovu zaváhali a prohráli zápas. Nejvíce se na prohře podepsala jejich odevzdanost a malá bojovnost.

• Grecký J. - 1
   Druhý zápas odehrál Stepp po dlouhém kázání trenérů proti Strakonicím "A". I přes to však steppáci vstoupili do zápasu naprosto odevzdaně. Hráčům i hráčkám Steppu často soupeři uplavávali a podle toho také hra vypadala. Strakonice neměli skoro žádný problém s útočením. Zápas Steppáci nezvládli a se Strakonickým "áčkem" prohráli jasným rozdílem.

2.11.2013 Stepp Praha - Pressburg WPT
9-7  ( - / - / - / -)

• Sojka P. - 4
  • Mynář A. - 4
  • Jiruš A. - 1
   Třetí zápas odehráli Steppáci proti slovenskému klubu Pressburg WPT, který zvítězil s Strakonicemi “B“ jasným rozdílem. Steppáci se tedy soupeře báli. Do zápasu si ale připravil taktiku a zápas začal vyrovnaně a první čtvrtina skončila vyrovnaně 2:3. Ve druhé čtvrtině se Stepp ukázal v nejlepším možném světle a neobdržel ani jednu branku. Po závěrečném hvizdu byl stav 6:3 pro Stepp. Stepp si tento náskok držel až do konce zápasu. Nakonec zvítězil po vyrovnaném boji, ale zaslouženě.

Turnaj pro Steppáky neskončil podle jejich představ. Výhra proti Strakonicím B byla pro ně před turnajem samozřejmostí. Teď Fezko Strakonice znamená pro Stepp Praha těžkého soupeře. Starší žáci si tedy odvezli ze Strakonic pouhé 2 body.