V sobotu 24.11. se starší žáci vydali do Tábora. Odehráli zde již třetí ligový turnaj. Tentokráte odehráli zápasy proti Táboru, Strakonicím "A" a Slavii Praha.

24.11.2013 Stepp Praha - SK Slavia Praha
2-9  (1:0 / 0:4 / 0:1 / 1:4)

• Sojka P. - 2
  První zápas odehráli hráči Steppu proti SK Slavia Praha. Zápas začal pro Stepp velice dobře. V první čtvrtině Stepp vyhrával 1:0. V druhé čtvrtině ale začínal jejich výkon upadat a Slavie Stepp brankově předčila. Steppáci se nedokázali gólově prosadit a proto až do konce zápasu vstřelili pouze jednu branku. Slavie nakonec získala výhodu, kterou udržela až do konce zápasu.

• Grecký J. - 1
   Ke druhému zápasu si Stepp věřil daleko více. Tábor ale hrál oproti poslednímu zápasu(8:5 pro Stepp) v novém složení. Táboru přibili totiž 2 hostující hráči z UP Olomouc. Stepp byl  Táboru již od začátku vyrovnanými soupeři. Celý zápas byl v ofensivním stylu a padalo hodně gólů. Pískání rozhodčích ovšem fanoušci i trenér Steppu Praha dosti odsuzovali. Trenér Martin Januš už tyto výroky rozhodčích neustál a vyjádřil svůj názor. Za svůj výrok byl od rozhodčího oceněn červenou kartou a musel se tak připojit k fanouškům na ochozech. Stepp zápas nakonec těsně prohrál. Trenér Januš navíc dostal zákaz trénování do konce turnaje.

24.11.2013 Stepp Praha - Fezko Strakonice "A"
7-15  ( 4:6 / 2:4 / 0:3 / 1:2)

• Sojka P. - 3
  • Mynář A. - 2
  • Khamidullin E. - 1
   Do třetího zápasu tedy nastoupili Steppáci bez trenéra. Zápas proti Strakonicím si tedy hráči odšéfovali sami. Zápas začal vyrovnaně a atraktivně. Padlo mnoho gólů a stav byl 4:6 pro Strakonice. Stepp ale po první čtvrtině herně odpadl a Strakonice nakonec neměli problém vyhrát všechny čtvrtiny o několik branek.

Turnaj herně nevypadal vůbec špatně, ale výsledkově to byl velmi slabý turnaj. Pobouření fanoušci a hráči se tedy vrátili do Prahy bez bodů.