O víkendu 28. a 29. Listopadu odehrál tým starších žáků turnaj na domácím hřišti.  I přes ne příliš vydařené ráno, kdy polovina týmu přišla pozdě, jsem se sešli v této sestavě: J. Čurda, S. Bottaro, K. Parobek, A. Tomaidesová,T. Anfilov, O. Čurda, T. Kubínek, A. Kazykhanov, S. Štěrbová, Z. Kofláková, Z. Štrk.

• Kazykhanov A. - 1

V prvním zápase se Stepp utkal s týmem Přerova. V zápase bylo jasně vidět, kdo má převahu a proto hned první čtvrtina skončila 9:1 pro Stepp. V tomto zápase si žáci zápas spíše a jen hlídali stav utkání. I přes lehké polevení zápas skončil jednoznačně. Výhra 17:3 zvedla náladu nejen hráčům ale i fanouškům na tribuně.

29.11.2015   SKS Praha - Stepp Praha
13-10  (4:3 / 1:2 / 3:3 / 5:2)

• Štrk Z. - 2
    • Bottaro A. - 1

V druhém zápase se Stepp střetl s Pražskou Slavií.  Zápas začal střelou vsazenou do steppácké branky. Žáci si to ovšem nenechali líbit a po akci zakončenou gólem kapitána týmu byl stav 1:1. Celou první třetinu se oba týmy přetahovali o vedení. První čtvrtina tedy nakonec skončila velice vyrovnaně 4:3 pro Slavii.  Druhou čtvrtinu opět steppáci zabojovali a vyhráli ji 1:2. Celý zápas byl velice vyrovnaný i po předposlední čtvrtce, která skončila 3:3. Stepp podržel T. Anfilov který vstřelil protihráči všechny 3 branky. Bohužel se v poslední části ukázala unavenost hráčů, čehož Slávisté okamžitě využili. I přes snahu zápas skončil 13:10 pro SKS Praha.

29.11.2015   Stepp Praha - Sl. Hradec Králové
9-17  (2:2 / 0:7 / 2:3 / 5:5)

• Anfilov T. - 5
    • Čurda O. - 1

Posledním soupeřem turnaje byla Slavia Hradec Králové. I přes minulou prohru se žáci vrhli do turnaje plní sil. První čtvrtina vypadala poměrně nadějně a skončila vyrovnaně 2:2. V druhé čtvrtce se ale ve steppácích něco zlomilo, čehož okamžitě využili hradečtí a nasázeli do naší brány hned několik pěkně mířených střel. Po této části zápasu se stepp okamžitě vzchopil a hrál se stejnou vervou jako na začátku utkání.  Bohužel již bylo pozdě a proto zápas skončil 9:17.