Ve čtvrtém zápase ligy čekal na Stepp slabší soupeř SG Schöneberg Berlin. Muži nezaváhali a odvezli si dva body po bezproblémovém vítězství 20-3.

111210-stepp-berlin

10.12.2011 SG Schöneberg Berlin - Stepp Praha 3-20 (1-3 / 1-7 / 0-3 / 1-7)

• Havránek T.. - 1
  Stepp přijel do německého pólistického svatostánku v Schönebergu jako favorit, což potvrdil hned v první čtvrtině. I přes tradičně slabší střeleckou mušku na začátku utkání těžil Stepp z plavecké výhody a bylo jen otázkou času, kdy se utkání rozhodne. Zlom nastal hned ve druhé čtvrtině, Stepp vstřelil sedm branek a o výsledku utkání se již nedalo pochybovat. Německý soupeř ale již tradičně nic nevzdával a zejména ve třetí čtvrtině vydržel příjemný výsledek zejména díky několika dobrým zákrokům steppáckého brankáře. Stepp nakonec dosáhl na dvaceti brankové skóre a odvezl si z Berlína vítězství 20-3.