Chyba
  • JFolder: :files: Cesta není ke složce. Cesta: /stepp/htdocs/images/clanky/120305-Dresden
Oznámení
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/clanky/120305-Dresden

Steppu se nepodařilo prodloužit vítěznou serii. V Drážďanech, díky dramatickému závěru, těsně prohrál 8-9.

3.3.2012 SG Wasserball Dresden - Stepp Praha 9-8 (1-0 / 4-4 / 2-2 / 2-2)

• Petr T. - 4
  • Bilas M. - 1
  • Procházka I. - 1
  • Rezek Š. - 1
  • Vološčuk M. - 1

Stepp si získal během svého působení v Německu výborné renomé a ani v Drážďanech tomu nebylo jinak - beznadějně zaplněný stadion viděl napínavou bitvu s dramatickým závěrem.
Utkání stepp nezačal příliš dobře a díky velmi slabému útoku a několika útočným faulům se mu v první čtvrtine příliš nedařilo ohrozit domácí branku. Díky dobré obraně však byl stav velmi těsný.
V průběhu druhé čtvrtiny byl stav již 5-2 a domácí, hnáni fanoušky, dominovali utkání. Steppu se ale podařilo chytit druhý dech a postupně umazával vedení Drážďan.
V poslední čtvrtině Stepp dvakrát vyrovnal stav utkání, ale domácí bohužel sedm vteřin před koncem utkání dokázali vstřelit branku a strhnout tak vítezství na svojí stranu.