Steppáci nezvládli šestý zápas druhé německé ligy a v zápase, ve kterém byli favority, podlehli domácímu HSG TH Leipzig 9:11. Zaznamenali tak první porážku s tímto týmem za svoje tříleté působení v německé soutěži.

• Procházka I. - 1

Steppáci od začátku zápasu vsadili na zónovou obranu, která se jim ale vůbec nedařila. Stepp Praha byl od začátku zápasu horším týmem na hřišti. Výsledek 4:9 na konci třetí čtvrtiny ukazuje, jak moc Stepp za svým soupeřem herně zaostával.

Obraz hry se změnil až v poslední čtvrtině, kdy se hráči probrali a začali protihráče napadat na celé herní ploše. Tento styl hry dělal hráčům HSG TH Leipzig veliké problémy a Stepp Praha začal hrozivý brankový rozdíl stahovat.

Steppu se podařilo dotáhnout na rozdíl jediné branky, bohužel přes všechen tlak Steppu se podařilo Lipsku vstřeli ještě jednu branku a upravit celkový stav na konečných 9:11.