Důležité utkání čekalo muže v Drážďanech, pokud chtěli uchovat naději na medaili museli toto utkání vyhrát. To se také po úporném boji před bouřícím hledištěm povedlo. Stepp ve vyrovnaném utkání slavil výhru 9-7.

• Procházka I. -1

Utkání bylo od začátku velmi vyrovnané, oba týmy poměrně slušně bránili a branky padaly jen po idividuálních chybách. Stepp získal minutu a půl před koncem čtvrtiny nadějný dvoubrankový náskok, o ten ale v poslední půlminutě, díky špatné rozehrávce,  velmi rychle přišel.
Ve druhé čtvrtině se oba týmy soustředili na obranu a díky tomu se více plavalo než střílelo. V závěru čtvrtiny domácí neproměnili penaltu za špatný nástup po vyloučení a stav v polovině byl stále nerozhodný.
Třetí čtvrtina byla pro diváky nejzajímavější. Domácí se poměrně rychle ujali dvoubrankového vedení, Stepp ale odpověděl čtyřmi brankami a získal tak rozhodující náskok.
Poslední čtvrtina se nesla v úporné snaze domácích o srovnání, ale dobrá obrana Steppu toto již nedovolila. V poslední minutě Stepp skóroval a ubránil oslabení a dokázal tak vyhrát 9-7.