Stepp přivítal doma soupeře z konce ligové tabulky a jak na výsledku, tak na průběhu utkání to bylo znát. Steppáci jasně dominovali po celé utkání a fanoušci mohli vidět pěknou řádku povedených akcí. Stepp zvítězil 17-5.

• Procházka I. - 1

Stepp do utkání vlétl naplno a po dvou minutách vedl 3-0. Dařilo se zejména v rychlých útocích, kdy domácí nekompromisně trestali chyby v útoku hostů. Po první čtvrtině měl Stepp pohodlný náskok čtyř branek.
Ve druhé čtvrtině steppáci poněkud polevili a umožnili tak hostům držet krok. Nejslabší čtvrtina z pohledu Steppu, tak skončila 2-2.

Druhá polovina utkání byla naprosto jednoznačná. Plavecká připravenost domácích umožnila rychlá přečíslení, se kterými si obrana Zwickau nevěděla rady. Steppáci tak pohodlně navyšovali skóre až do konce utkání.