Poslední domácí utkání v sezóně odehrálo mužské áčko proti SGW Dresden. Tento soupeř letos doma sahal ve vzájemném zápase po remíze, v podolském bazénu ale šanci neměl. Stepp po perfektním výkonu v obraně zvítězil jasně 10-2 a potvrdil tak letošní domácí neporazitelnost.

• Procházka I. - 1

Hosté v úvodu vyplavali balón a hned z prvního útoku se gólově prosadil jejich centr, protože zónová obrana domácích ještě nepracovala tak jak měla. Pro Drážďany to však byla na tři čtvrtiny zápasu jediná branka, neboť druhou dokázali vstřelit až v polovině poslední čtvrtiny.
Steppáci po obdržené brance ihned začali hrát v obraně téměř stoprocentně a poté co zlepšili i útočnou činnost, jasně opanovali podolský bazén. Hosté se sice po celé utkání nevzdali a stále bojovali, ale ani Stepp nepolevil a tak skóre pomalu, ale jistě narůstalo až na konečný výsledek 10-2.
Diváci a fanoušci tak mohli vidět důstojné rozloučení steppáků s domácím bazénem v letošní sezóně.