Muži doma v letošní sezóně ani jednou neprohráli v předposledním kole dvakrát porazili Výběr U19 a o titul tak budou bojovat  příští víkend v posledním utkání sezóny v Brandenburgu.

• Simoněnko S. - 1

Domácí začali proti juniorskému výběru opatrně, po chybě v obraně dokonce prohrávali 0-1, ale postupně začali přidávat na tempu a díky rychlým protiútokům brzy hru vyrovnali.
Od druhé čtvrtiny se zlepšila hlavně obrana, junioři museli zakončovat přes bloky domácích a hlavně díky výbornému výkonu M.Januše v brance brzy propadli střelecké beznaději. Zato domácí se dostali do zápasového tempa a velmi rychle navyšovali své vedení. Střelecky se dařilo nejen kapitánovi T.Petrovi (šest branek), ale i ostatním a utkání tak skončilo jasnou výhrou Steppu v poměru 14-5.

• Sojka P. - 1

Druhé utkání nabídlo divákům daleko vyrovnanější průběh. Junioři výrazně zlepšili pohyb v útočné fázi a díky tomu získali poměrně vylký počet přesilových her. Steppu bohužel jejich bránění vůbec nešlo a tak se Výběr U19 dlouho držel brankově nadohled. Steppáci nechtěli poslední domácí utkání v sezóně prohrát a proto bojovali až do konce utkání. Dvě minuty před koncem navýšili skóre na rozdíl čtyř branek a o vítězi tak bylo rozhodnuto. Hosté již pouze náskok stáhli na konečných 12-9.

Stepp tak zakončil domácí utkání letošní sezóny dvěma výhrami. V této sezóně se z podolského bazénu stala nedobytná pevnost, muži doma ani jednou neprohráli a plně tak zúročili výhodu domácího prostředí. Velkou zásluhu na tomto faktu měli i fanoušci týmu, kteří vždy  hráče vydatně podporovali a patří jim za to velký dík.
Poslední ligové utkání v letošní sezóně odehrají muži již následující víkend v Brandenburgu, kde je čeká veledůležitý zápas proti domácímu týmu ASC Brandenburg. Vítěz tohoto utkání se stane i mistrem 2.německé ligy, Steppu v tomto utkání stačí jakýkoli bodový zisk.