Muži v této sezóně prohráli pouze jednou, v lednu utrpěli ostudnou porážku v Berlíně, když proti Schönebergu vstřelili pouze dvě branky a prohráli 2-9. Tuto porážku chtěli v domácím utkání odčinit a to se také podařilo. Steppáci dokázali být lepším týmem a na domácím hřišti porazit druhý tým tabulky 13-8 i díky hattricku M.Tomčíka z poloviny utkání.

• Cussotto C. - 1

Výhra se nerodila úplně lehce, v první čtvrtině sice domácí měli převahu, ale špatné zakončení útoků jim nedovolilo skórovat. První a jedniný gól padl až 30s před koncem čtvrtiny.
Ve druhé čtvrtině se oba celky začali trefovat do brány a skóre na obou strnách začalo narůstat. Oběma týmům se střelecky dařilo hlavně ze střední vzdálenosti, kde díky zónovému bránění měly na přípravu střely čas. Jinak ale Steppáci předváděli velmi vlažný výkon jak v obraně, tak hlavně připřechodu do útoku.
Přestávka v polovině utkání domácím prospěla, do druhé poloviny nastoupili v tom správném rozpoložení a od začátku třetí čtvrtiny šli do utkání naplno. Hosté začali plavecky poněkud odpadat a tak si Steppáci mohli dovolit i několik pěkných akcí při rychlých protiútocích. Hra se celkově zlepšila a tak se i diváci dočkali pěkného vodního póla, při kterém si domácí postupně vybudovali solidní brankové vedení, které v poklidu udrželi až do konce utkání.