stepp-logo-bwSteppačky nezvládly odvety semifinálových zápasů kdy doma jednou vyhrály a jednou prohrály se Sl. Hradec Králové. Série tak po odvetách skončila 2:2 a Steppačky nepostoupily do finále o pouhé dvě branky. O 3. místo se utkají se Stepp Praha "M". První dva zápasy se odehrají 28.5.2011 v Praze Podolí.
 
 
07.05.2011 Stepp Praha - Sl. Hradec Králové 12-10 (3-2 / 4-4 / 3-2 / 2-2)zápis o utkánístřelci branek:
  • Vopálková L. - 7
  • Bušauerová N. - 2
  • Pačesová B. - 2
  • Parobková K. - 1

Steppačky v prvním zápase odvetných utkání splnily očekávání a porazily hosty s Hradce Králové, kteří si oproti prvním dvěma zápasům přivezli několik posil. I přes to se Steppačkám dařilo držet si od soupeře alespoň jednogólový náskok a nepřipustily pochyb o tom, že by právě ony měly nakonec postoupit. Jediná skrvna na jejich výkonu se objevila na konci utkání, který Steppačky takticky nezvládly a dávaly zbytěčně soupeřkám možnosti k vyrovnání výsledku.
07.05.2011 Stepp Praha - Sl. Hradec Králové 8-11 (2-3 / 2-4 / 3-3 / 1-1)zápis o utkánístřelci branek:
  • Vopálková L. - 3
  • Bušauerová N. - 3
  • Pořízková A. - 1
  • Řehořová B. - 1

Ve druhém zápase se mělo definitivně rozhodnout o druhém finalistovi pro sezónu 2010/2011. Všechny předchozí zápasy byly velice vyrovnané a jen drobnosti rozhodovali o tom kdo získá dva body za výhru.

Do posledního zápasu série šli Steppačky za stavu 2:1. K postupu jim tak stačila pouhá remíza. První polovina zápasu se jim moc nepodařila, zvláště je mohlo mrzet několik neproměněných jasných šancí a přesilových her. V plovině zápasu byl stav 4:7, nic co by se nedalo otočit.

Ze začátku třetí čtvrtiny si vytvořily slušný tlak, ale opět nedokázaly využívat přesilové hry, kterých v zápase měly celkem 12. Po několika neproměněných šancích Steppačky znervózněly a jejich hra, zláště v útoku začla být hodně uspěchaná. Boužel se jim vývoj zápasu nepodařilo zvrátit. Zahrají si tak "pouze" o 3. místo se Steppem "M".

{qtube vid:=bmpAphXvzNw w:=500 hd:=1}

videoklip z utkání (thx Jan Petr)

Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR