Steppačky se po roce utkaly se svým největším soupeřem  Slávií Hradec Králové, se kterým mají stappačky dlouhodobě vyrovnanou bilanci vzájemných zápasů. Ani tentokrát tomu nebylo jinak.

07.04.2013 Stepp Praha A - Sl. Hradec Králové  8-9 (1-4 / 2-2 / 1-2 / 4-1)

střelci branek Stepp A:

• Pačesová B. - 2
  • Bušauerová N. - 2
  • Bradáčová B. - 2
  • Řehořová B. - 1
  • Vopálková L. - 1

Steppačky  první čtvrtině nezachitily nástup soupeře, který jim poměrně snadno odskočil na rozdíl tří branek.

Steppačky nic nevzdávaly a od druhé poloviny utkání přebraly iniciativu. Soupeře začaly pomalu stahovat. Pouhou minutu před koncem utkání byl dělil steppačky od nadějného výsledku pouze jeden gól. Steppačky využily dva oddechové časy, ale vyrovnat se jim bohužel již nepodařilo a prohrály 8:9.

08.04.2013  Stepp Praha A - Sl. Hradec Králové 14-7 (3-1 / 2-2 / 5-1 / 4-3)

• Bušauerová N. - 5
  • Pačesová B. - 5
  • Vopálková L. - 2
  • Brixová A. - 1

Ve druhém utkání bylo jasně vidět, že se steppačky poučily z chyb z minulého zápasu a nedarovaly Hradci žádný balón, žádný kousek hřiště zadarmo.

Po celou dobu utkání měly steppačky vývoj zápasu plně pod kontrolou a nedopustily žádné drama jako tomu bylo v prvním zápase.

Steppačky druhý zápas vyhrály poměrně snadno a vysokým rozdílem 14:7.