První zářijový víkend se hráčky STEPPu „A“ v rámci přípravy zúčastnily mezinárodního OSV turnaje v Innsbrucku. Změřily zde síly se dvěma zahraničními týmy – rakouským národním výběrem a maďarským týmem juniorek Honvéd. Tento turnaj Steppačky absolvovaly pod vedením nové trenérky Petry Sýkorové, která zahájila své působení u týmu právě tímto turnajem.

Druhý z dvojice protivníků čekal děvčata hned po pátečním přesunu z Prahy do Innsbrucku. Steppačky uvítal kromě bazénu s nádherným výhledem na pohoří Alp také déšť, to jim však rozhodně nebránilo ukázat proti budapešťským pólistkám co nejlepší výkon. Zápas byl dlouho vyrovnaný, po druhé čtvrtině hráčky Steppu dokonce vedly 5:3. V druhé půlce se však postupně začal projevovat nedostatek sil a Maďarky odskočily několika rychlými góly do vedení. Steppačky s jedinou hráčkou na střídačce už nezvládly s mladými děvčaty srovnat tempo a nakonec podlehly rozdílem čtyř branek 12:16.

Střelkyně branek: Vopálková L. – 6, Bradáčová B. – 2, Gancedo Maestro M. P. – 2, Černíková M. – 1, Řehořová B. – 1

Druhý den nad bazénem vysvitlo sluníčko a s ním i první úspěchy. Steppačky do utkání s rakouskou reprezentací vstoupily velice nadějně, když vyhrály první čtvrtinu 5:0. Rakušanky se sice v dalších čtvrtinách zvládly gólově prosadit, ale Steppačky svůj náskok nepustily a navýšily jej o celých 11 gólů. Utkání tak téměř bez problémů vyhrály 17:6.

Střelkyně branek: Bradáčová B. – 4, Řehořová B. – 4, Brixová A. – 2, Gancedo Maestro M. P. – 2, Parobková K. – 2, Vopálková L. – 2, Černíková M. – 1

Po vyhraném zápase s Rakouskem byly Steppačky při chuti a hodlaly zlepšit svůj výkon z prvního zápasu proti Maďarkám. Druhé utkání se pro pražské pólistky z počátku vyvíjelo příznivě, holky si udržovaly odstup vždy alespoň jednoho gólu a do třetí čtvrtiny vstupovaly s výsledkem 7:6. Jako v minulém zápase ale Steppačky zradila prázdná střídačka a když dravé dívky z Honvedu vstřelily hned čtyři góly za sebou náš A-tým už nenašel síly k tomu rozdíl dorovnat a třetí čtvrtinu tak prohrál 7:2. Do poslední čtvrtiny již holky nastupovaly poněkud odevzdaně – byla na nich znát únava ze dvou zápasů, podařilo se jim vstřelit jen jediný gól a psychicky i fyzicky náročné utkání tak skončilo nelichotivým výsledkem 10:17.

Střelkyně branek: Vopálková L. – 8, Řehořová B. – 1, Gancedo Maestro M. P. – 1

Poslední den OSV turnaje přinesl překvapení v podobě remízy rakouské reprezentace s maďarským Honvédem 16:16. Rakušanky povzbuzeny nečekaným úspěchem nastoupily do zápasu se Steppačkami v dobré náladě a s touhou po vítězství. Zápas byl dlouho vyrovnaný, Rakušanky se soustředily na důslednou obranu a v poločase Steppačky dokonce prohrávaly 9:11. Ženy "A" ale přece jen dokázaly potvrdit roli favorita, začaly střílet i ze zadních pozic a po několika rychlých národnímu týmu Rakouska odskočily. Třetí čtvrtinu vyhrály vysoko 8:3 a vedení udržely až do konce zápasu, ve kterém zaslouženě zvítězily v poměru 20:17. Z Innsbrucku si tak kromě skvělých zážitků přivezly druhé místo a pozvánku na příští rok.

Střelkyně branek: Vopálková L. – 9, Řehořová B. – 3, Parobková K. – 3, Bradáčová B. – 2, Brixová A. – 1, Černíková M. – 1, Gancedo Maestro M. P. – 1