O víkendu 21. – 22. 2. se v Podolí utkaly ženy Steppu – Áčko se postavilo proti Emku. Vzhledem k dosavadní bilanci vzájemných zápasů to vypadalo, že Áčko je jasným favoritem, už dlouho se Mku nepodařilo svoje mladší kolegyně porazit.

21.2.2015 Stepp Praha "M" - Stepp Praha "A"

• Řehořová B. - 1

Podle toho vypadal i začátek utkání, holky z Áčka nasadily tempo a po první čtvrtině vedly 7:3, bohužel v tomto bodě jejich skóre zamrzlo a dalších téměř dvanáct minut hry jen sledovaly, jak se na ně protihráčky dotahují, až jim zbyl náskok jen jediné branky – 7:6. Naštěstí je ale probudil gól Elišky Wiesnerové, která ve třetí minutě třetí čtvrtiny zvýšila skóre na 8:6, a od té doby už holky z Áčka třímaly vedení jistě v rukou. Zápas nakonec skončil 12:7 pro Stepp „A“.

22.2.2015 Stepp Praha "M" - Stepp Praha "A" 6-11  (0:2 / 3:3 / 2:3 / 1:3)

• Vopálková L. - 4
  • Bradáčová B. - 3
  • Parobková K. - 2
  • Gancedo M. - 2

Druhé utkání víkendu se odehrálo až v neděli a první polovina byla opět celkem napínavá. Minutu před koncem druhé čtvrtiny bylo skóre ještě vyrovnané – 3:3, ale Áčko stihlo ještě před koncem poločasu protlačit dva góly za zády brankářky Míšy Vaněčkové a zvýšit na 5:3. Ve třetí čtvrtině hrály oba týmy co do počtu gólů téměř vyrovnaně, ale v poslední čtvrtině nasadilo Áčko zbytek sil a dotáhlo na konečný výsledek 11:6.

Další turnaj má Stepp „A“ pauzu, čeká jej až poslední kolo základní části, ve kterém nastoupí proti Fezku „A“ a bude si chtít zlepšit známku z prvních vzájemných zápasů, které poměrně vysokým rozdílem vyhrály právě Strakonické. Zápasy se budou konat v sobotu 18.4. ve večerních hodinách.