info@stepp.cz
previous arrow
next arrow
Slider

Aktuálně hrajeme

Žádné události

Kalendář google

Steppácký web, během léta, absolvoval několik změn. Tou hlavní a nejviditelnější pro členy oddílu a další návštěvníky webu, bude zcela jistě nový kalendář akcí (oddíl-kalendář akcí). Tento nový kalendář umožní vybrat si konkrétní tým(y) (případně celý oddíl) a veškeré akce si vložit do chytrého mobilu.

Kalendář je totiž vytvořen na platformě Google, takže uživatelé chytrých mobilů s OS Android (případně další, kteří využívají google účet) si mohou tento kalendář jednoduše nasdílet (viz Použití kalendáře). Další možností je rozkliknout konkrétní akci a tu si zkopírovat do svého kalendáře.
Kalendář také samozřejmě umožňuje filtrování týmů, různé typy zobrazení atd.

Kalendář bude obsahovat místo, ale hlavně čas utkání (tyto podrobnosti se do kalendáře budou vkládat průběžně), takže si ho (doufáme) oblíbí nejen hráči, ale i fanoušci a rodiče dětí, kteří tak budou mít aktuální přehled kdy a kde jejich děti hrají (což měli dosud problém se od nich dozvědět :-)  ).

 

 

 Použití kalendáře:
- kalendář zobrazuje google kalendáře pro každý tým (barevně rozlišeno)
- pokud rozkliknete šipečku vpravo nahoře, nabídne se Vám možnost vyfiltrovat si události pro jednotlivé týmy
- při kliknutí na událost zjistíte další podrobnosti o akci (místo konání, rozpis utkání...) tyto informace jsou doplňovány průběžně, tak jak jsou vydány pořádajícími oddíly
- pokud si chcete kalendář nasdílet (do mobilu s OS Android nebo do Google účtu), klikněte vpravo dole na nápis "Google kalendář". Z nabídky pak vyberete kalendáře, které chcete sdílet na svém google účtu. Veškeré události a jejich aktualizace daného kalendáře se Vám pak automaticky nahrají i na Váš mobil. (V případě potíží nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme :-) )

Info

Nábor dětí - sezóna 2019

Sezóna začíná v září 2019. Přijďte si s námi zahrát vodní polo! Přivítáme všechny zájemce z řad chlapců a dívek mezi 7-10 lety.

Vodní polo rozvíjí osobnost dítěte všestranně jak fyzicky, tak mentálně, a to především vlastnosti jako je rychlost, obratnost,vytrvalost,bojovnost a mentální odolnost. Hráči se naučí smyslu pro odpovědnost a spolupráci v týmu.
Náš klub je největší a patří mezi nejúspěšnější v ČeskéRepublice. Nabízí všestranné sportovní vyžití ve všech věkových kategoriích.

Kdy a kde?
Trénujeme v Plaveckém stadionu Podolí.
Podle roku narození trénují naši nejmladší v pondělí, čtvrtek nebo pátek odpoledne a večer.

Přijďte si trénink vyzkoušet !

Kontakt: Iveta Kahounová 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Nová pravidla vodního póla najdete zde, platná od sezóny 2019-2020.

Nová pravidla FINA

7.9.

Tréninky na sezónu 2018/2019

  

Právě přítomno: 61 hostů a žádný člen

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Ok Nesouhlasím