info@stepp.cz
previous arrow
next arrow
Slider

Aktuálně hrajeme

Žádné události

Mladší žáci ve Strakonicích

O víkendu 10. a 11. října odehráli mladší žáci zápas ve Strakonicích.

181116 mlzaci

Stepp Praha – SK UP Olomouc 4:6
Už od začátku jsme si vedli velmi dobře, neboť jsme vždy díky dobrým akcím i obraně byli minimálně o gól napřed. Vše se ale změnilo v poslední minutě a půl. Zkazili jsme snad úplně všechno, co jsme mohli, nejezdili jsme do útoku, špatně jsme bránili a byly na nás hrány tři přesily. Soupeři všeho využili a nakonec vyhráli o dva góly.

Stepp Praha – Slávia Hradec Králové 0:7
Vzhledem k tomu, že Hradci chyběla jejich nejsilnější hráčka, jsme měli naději, že bychom možná mohli zápas vyhrát, nebo alespoň remízovat. Nicméně jsme brzo zjistili, že v tomto utkání je výhra nad naše síly, takže jsme se snažili alespoň o co nejlepší skóre, což se nám povedlo. Přestože jsme nedali jediný gól, nikdo z našich hráčů nebyl vyloučen a hráli jsme výborně.

Stepp Praha – AJ Strakonice 2:7
Utkání jsme moc hezky nezačali, hned v první čtvrtině byl jeden z našich hráčů vyloučen do konce zápasu za nelegální vstup do hřiště. Soupeři na rozdíl od nás uměli přesil využít a z téměř všech dali gól. Na naše úspěšné střely přišel čas až v poslední čtvrtině, když dala gól Petrová a v poslední sekundě Kubínková.

Celkově se nám tento víkend dařilo dobře, zjistily jsme, že máme na to Olomouc porazit (jenom to nesmíme pokazit v poslední minutě a půl). Ale také jsme zjistili, že nám vůbec nejdou přesily, měli bychom víc proplavávat a křídla by se měla umět postavit na dva metry. Vše se pokusíme natrénovat a příště minimálně Olomouc jistě porazíme!

 

Info

Nábor dětí - sezóna 2019

Sezóna začíná v září 2019. Přijďte si s námi zahrát vodní polo! Přivítáme všechny zájemce z řad chlapců a dívek mezi 7-10 lety.

Vodní polo rozvíjí osobnost dítěte všestranně jak fyzicky, tak mentálně, a to především vlastnosti jako je rychlost, obratnost,vytrvalost,bojovnost a mentální odolnost. Hráči se naučí smyslu pro odpovědnost a spolupráci v týmu.
Náš klub je největší a patří mezi nejúspěšnější v ČeskéRepublice. Nabízí všestranné sportovní vyžití ve všech věkových kategoriích.

Kdy a kde?
Trénujeme v Plaveckém stadionu Podolí.
Podle roku narození trénují naši nejmladší v pondělí, čtvrtek nebo pátek odpoledne a večer.

Přijďte si trénink vyzkoušet !

Kontakt: Iveta Kahounová 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Nová pravidla vodního póla najdete zde, platná od sezóny 2019-2020.

Nová pravidla FINA

7.9.

Tréninky na sezónu 2018/2019

  

Právě přítomno: 87 hostů a žádný člen

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Ok Nesouhlasím