Třetí říjnový víkend odehráli starší žáci B svůj první turnaj v sezóně 2018/19. Tým se skládal hlavně z mladších žáků, kteří byli doplneni o pár starších a zkušenějších pólistek a pólistů. První turnaj se uskutečnil 20.10. ve Strakonicích.

 

20.10.2018    
 SK Děčín vs Stepp Praha "B"     19-2   
  (4:0 / 7:0 / 3:0 / 5:2)  
  zápis o utkání  
     střelci branek:
  • Bělohlávek M. - 1
  • Šturmová J. - 1

Moc hezky jsme toto utkání nezačali, hned zezačátku naší kapitánce Šárce Dvořákové soupeř loktem rozsekl obočí a již nebyla schopna hrát. Ve druhé čtvrtině byla navíc vyloučena její sestra Klára Dvořáková a my tak přišli o své dvě nejstraší a nejzkušenější hráčky. I proto soupeři dával jeden gól za druhým, my ani jeden. Až ke konci utkání se povedlo Mikulášovi Bělohlávkovi a Julii Šturmové dát dva góly, což naši prohru ale stejně neodvrátilo.

 

20.10.2018    
 AJ Strakonice - Stepp Praha "B"   16-6   
  (6:4 / 4:1 / 4:0 / 2:1)  
  zápis o utkání  
     střelci branek:
  • Dvořáková K. - 3
  • Petrová M. - 1
  • Pořízková E. - 1
  • Bělohlávek M. - 1

Ze začátku vypadalo vše velmi nadějně, většinu první čtvrtiny jsme vždy díky Dvořákové, Bělohlávkovi, nebo Pořízkové vedli buď o gól, nebo jsme měli remízu a doufali jsme, že vše bude takhle hezky pokračovat. Bohužel, ke konci první čtvrtiny soupeři zabrali, dali nám dva góly a vedli. Poté se přes naši snahu i výborný gól Marie Petrové vše začalo zhoršovat a prohráli jsme.

 

19.12.2017    
 Stepp Praha "B"- SK UP Olomouc  7-3   
  (1:3 / 0:0 / 1:2 / 1:2)  
  zápis o utkání  
     střelci branek:
  • Pořízková E. - 1
  • Dvořáková K. - 2

Od začátku jsme byli silně oslabeni, neboť nám odjeli čtyři hráči a Šárka Dvořáková nemohla hrát, takže nás bylo pouze sedm a museli jsme celý zápas odehrát bez střídání. Ze začátku to vypadalo nadějně, když dala při přesilovce Pořízková gól, který byl ale následován třemi góly soupeře. Poté dala ještě Klára Dvořáková dva góly, které nás ale bohužel od prohry nezachránily.

 

Myslím si, že na to, že jsme ve skupině se silnými soupeři, že jsme hráli s malým počtem hráčů a že jsme všichni vstávali velmi brzo a byli jsme unavení, jsme hráli dobře. Myslím, že příště, až nás bude trochu víc, minimálně proti Olomouci vyhrajeme!

Ema Pořízková

Doma hrajeme

.

info/aktuálně

Nová pravidla vodního póla najdete zde, platná od sezóny 2019-2020.

Nová pravidla FINA

7.9.

Tréninky na sezónu 2018/2019

 

 

Aplikace Stepp.cz pro Android

Nechce se vám stále kontrolovat, zda na steppáckém webu vyšel nový článek?

Potom pro vás máme řešení - aplikaci pro OS Android, která vás notifikací upozorní na nový článek (možnost nastavení frekvence kontroly), tento článek si v aplikaci můžete rovnou i přečíst, případně odskočit na web Steppu.

stahujte zde (sekce Ostatní - Ke stažení)

 

Právě přítomno: 95 hostů a žádný členCopyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR