info@stepp.cz
previous arrow
next arrow
Slider

Aktuálně hrajeme

Žádné události

Ostatní

Nechce se vám stále kontrolovat, zda na steppáckém webu vyšel nový článek?

Potom pro vás máme řešení - aplikaci pro OS Android, která vás notifikací upozorní na nový článek (možnost nastavení frekvence kontroly), tento článek si v aplikaci můžete rovnou i přečíst, případně odskočit na web Steppu.

stahujte zde (sekce Ostatní - Ke stažení)

Po stažení do mobilu je potřeba pro instalaci povolit v nastavení telefonu instalaci z neznámých zdrojů (MENU > NASTAVENÍ > ZABEZPEČENÍ > NEZNÁMÉ ZDROJE).
U některých článků můžou nastat potíže se zobrazením na výšku (rozsypané formátování), na šířku byste měli vše přečíst v pořádku.

O víkendu 10 - 12. 3. 2017 se konal v Chemnitzu turnaj DELFINA CUP jehož se zúčastnilo 7 týmů. Děvčata měla sraz pro odjezd v Praze na Zličíně a sebou si přivezla dobrou náladu s očekáváním, že poprvé budou mít na prsou skutečného českého lvíčka v podobě nových plavek, který je bude popohánět k lepším výsledkům. V týmu ČR byla i Klára a Šárka Dvořáková z domovského klubu STEPP PRAHA.170316 CRU15


Stepp Praha již několik let klade velký důraz na práci s mládeží, v rámci náboru nových pólistů se účastní celopražské náborové akce Měsíc náboru. Jedná se o celopražský projekt, který organizuje Praha sportovní.
Cílem tohoto projektu je pomoc sportovním klubům s náborem nových členů. Jednou z hlavních součástí celého projektu je i festival sportu Sporťáček (http://www.sportacek.cz/), jehož se Stepp Praha každý rok účastní. Více o projektu naleznete v následující tiskové zprávě:

FINAPodstatných změn se dočkala pravidla vodního póla při technickém kongresu FINA, který se konal v létě při MS v Barceloně. Kongres schválil nesčetné množství změn, které Technický výbor připravoval už od roku 2009 se záměrem produkovat více pohybu, tvořivosti a rychlosti ve hře. Nová pravidla mají pomáhat při odstraňování statických situací a poskytovat větší přehlednost při správném uplatňování pravidel, jako je výhoda a zdržování.
Seznam kompletních změn naleznete v sekci KE STAŽENÍ .
Stepp.cz jako první uvádí na webu kompletní seznam změn a také požádal o stručný popis změn dlouholetého mezinárodního rozhodčího Pavla Rezka, aby tyto změny v pravidlech přiblížil také fanouškům.

S lítostí oznamujeme všem příznivcům vodního póla, že dne 13. října 2012 zemřel po dlouhé a těžké nemoci dlouholetý pracovník ČSVP pan PaedDr. Karel Nedorost. Poslední rozloučení se koná v pátek 19. října  2012 v 11,00 hodin v Velké obřadní síni Krematorie Strašnice.

Všem pozůstalým bychom tímto chtěli projevit upřímnou soustrast nad jejich ztrátou.

Info

Nábor dětí - sezóna 2019

Sezóna začíná v září 2019. Přijďte si s námi zahrát vodní polo! Přivítáme všechny zájemce z řad chlapců a dívek mezi 7-10 lety.

Vodní polo rozvíjí osobnost dítěte všestranně jak fyzicky, tak mentálně, a to především vlastnosti jako je rychlost, obratnost,vytrvalost,bojovnost a mentální odolnost. Hráči se naučí smyslu pro odpovědnost a spolupráci v týmu.
Náš klub je největší a patří mezi nejúspěšnější v ČeskéRepublice. Nabízí všestranné sportovní vyžití ve všech věkových kategoriích.

Kdy a kde?
Trénujeme v Plaveckém stadionu Podolí.
Podle roku narození trénují naši nejmladší v pondělí, čtvrtek nebo pátek odpoledne a večer.

Přijďte si trénink vyzkoušet !

Kontakt: Iveta Kahounová 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Nová pravidla vodního póla najdete zde, platná od sezóny 2019-2020.

Nová pravidla FINA

7.9.

Tréninky na sezónu 2018/2019

  

Právě přítomno: 96 hostů a žádný člen

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Ok Nesouhlasím