steppacky3

 Na konci srpna se odehrál veteránský turnaj European Masters ve slovinském městečku Kranj. Turnaje se účastnily mimo jiné také dva mužské a jeden ženský tým pod záštitou Steppu. V rámci akce se jako hráči představili také Igor Procházka v chorvatském týmu Dubrovacki veterani a Jaromír Reitinger v týmu KVP H2O Piešťany. 

 Old Boys Stepp Praha se turnaje zúčastnili v kategorii 50+ a 55+. V podobných sestavách se tyto týmy účastní podobných turnajů iž několik let a proto nesměli chybět ani na letošních European Masters. Bohužel pro ně na turnaj přijely týmy ve velmi silných sestavách, ale i tak se jim v některých zápasech dařilo být rovnocennými soupeři. Nakonec skončili v kategorii 50+ na šestém a v kategorii 55+ na osmém místě.

 

Z dalších zlatých medailí se naopak mohly radovat Steppačky, které se zúčastnily turnaje v kategorii 35+. Proti britskému týmu English Roses WPC a německému SG Wasserball Essen Stepp pod vedením trenéra Procházky neztratil ani jeden zápas a po právu si tak z turnaje odnášejí zlaté placky. Naprostá většina tohoto týmu mistryň Evropy má za sebou (a také před sebou) sezónu v české lize, kde hájí barvy Steppu Praha "M".

 

Turnaje nad 65 let se zúčastnil za slovenský tým Piešťan i předseda Steppu Praha, Jaromír Reitinger, který se nakonec také mohl radovat z medailového umístění. Piešťany se utkaly v turnaji s týmy SV Cannstatt, Kalev Talinn, Dusseldorfer SC a ASD Bogliasco. Ve skupinové fázi se Piešťany umístily těsně na třetím místě a svou pozici potvrdily i v play-off, kde se o třetí místo utkaly proti italské sestavě ASD Bogliasco, které se jim podařilo porazit a zajistit tak si tak cenný kov do své sbírky. Jaromír přispěl za turnaj svému týmu mimo jiné taky dvěma vstřelenými brankami.

 

Stepp Praha ve Slovinsku reprezentoval také Igor Procházka, který v našem klubu působí jako trenér i hráč. Ve skupině se jeho týmu podařilo vysoko přehrát Košice, Uerdingen a Helsingfors, ale bohužel o dvě branky podlehl s maďarským týmem YBL Octopus. Dubrovacki veterani tak hráli o třetí místo proti dalšímu chorvatskému týmu, Veteran 70 Split. V tomto utkání byl stav dlouho vyrovnaný, ale nakonec se více poštěstilo týmu ze Splitu. Igor Procházka tak z turnaje odjíždí s bramborovou medailí a na střeleckém kontě má další čtyři vstřelené branky.

 

Doma hrajeme

.

info/aktuálně

Nová pravidla vodního póla najdete zde, platná od sezóny 2019-2020.

Nová pravidla FINA

7.9.

Tréninky na sezónu 2018/2019

 

 

Aplikace Stepp.cz pro Android

Nechce se vám stále kontrolovat, zda na steppáckém webu vyšel nový článek?

Potom pro vás máme řešení - aplikaci pro OS Android, která vás notifikací upozorní na nový článek (možnost nastavení frekvence kontroly), tento článek si v aplikaci můžete rovnou i přečíst, případně odskočit na web Steppu.

stahujte zde (sekce Ostatní - Ke stažení)

 

Právě přítomno: 119 hostů a žádný členCopyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR