info@stepp.cz
previous arrow
next arrow
Slider

Aktuálně hrajeme

Žádné události

Letní hřiště - Motol

Po dobrých zkušenostech z minulých let bylo nyní opět postaveno letní hřiště na koupališti Motol, které bude v provozu až do konce srpna a na které si mohou jít naši členové během prázdninových měsíců individuálně zatrénovat. Veškeré informace o hřišti a jeho provozu naleznete na webových stránkách: http://www.koupalistemotol.cz/index.html .

Hřiště je pro členy našeho klubu možné využít kdykoliv v otevírací době koupaliště (závisí na počasí) zdarma. Vstupenkou je tradiční oranžový náramek našeho klubu, který byl používán v minulých letech a řada z vás ho vlastní. Pro ostatní je možné ho získat na úterních trénincích v Podolí v čase 20-21h.Několik míčů je k dispozici u správce koupaliště, kterému je nutné míče po zapůjčení vrátit.
Vstup je možný pro všechny členu klubu, je však nutné vzít na vědomí, že klub formálně žádné tréninky neorganizuje a vstup všech je na vlastní riziko.

 

Zdraví,

Roman Zachoval

Info

Nábor dětí - sezóna 2019

Sezóna začíná v září 2019. Přijďte si s námi zahrát vodní polo! Přivítáme všechny zájemce z řad chlapců a dívek mezi 7-10 lety.

Vodní polo rozvíjí osobnost dítěte všestranně jak fyzicky, tak mentálně, a to především vlastnosti jako je rychlost, obratnost,vytrvalost,bojovnost a mentální odolnost. Hráči se naučí smyslu pro odpovědnost a spolupráci v týmu.
Náš klub je největší a patří mezi nejúspěšnější v ČeskéRepublice. Nabízí všestranné sportovní vyžití ve všech věkových kategoriích.

Kdy a kde?
Trénujeme v Plaveckém stadionu Podolí.
Podle roku narození trénují naši nejmladší v pondělí, čtvrtek nebo pátek odpoledne a večer.

Přijďte si trénink vyzkoušet !

Kontakt: Iveta Kahounová 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Nová pravidla vodního póla najdete zde, platná od sezóny 2019-2020.

Nová pravidla FINA

7.9.

Tréninky na sezónu 2018/2019

  

Právě přítomno: 87 hostů a žádný člen

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Ok Nesouhlasím