info@stepp.cz
previous arrow
next arrow
Slider

Aktuálně hrajeme

Žádné události

Mladší dorostenci zahájili sezónu dvěma turnaji bez porážky

22.9.2018 začala nová sezona pro mladší dorost. 1.kolo se uskutečnilo ve Strakonicích, i když pořádajícím oddílem byl TJ Tábor. S určitou nervozitou jsme čekali na naše první vystoupení, protože hodně hráčů postoupilo do vyšší kategorie, starších dorostenců, a současný tým se skládá především z hráčů, kteří přišli z žákovské kategorie a je doplněn dalšími staršími žáky.

Nicméně turnaj nám vyšel na výbornou a dokázali jsme všechny zápasy dovést do vítězného konce. Proti Brnu to byl velice vyrovnaný zápas a vítězný gól vstřelil (trochu se štěstím) Ondřej Čurda 4 sekundy před koncem. Turnaj ukázal, že jsme dobře připraveni hrát o nejvyšší příčky i tuto sezonu.        

Výsledky: STEPP  - TJ Tábor .... 12 : 9
               STEPP  - Kometa Brno .... 7 : 6
               STEPP  - SKUP Olomouc .... 15 : 5
Střelci: Čurda 14, Parobek 8, Špindler 2, Štěpánek 2, Vyšín 2, Martinča 2, Diblík 2, Bottaro 1, Andrusya 1

 

6.10.2018
Soutěž pokračovala 2.kolem o Pohár ČSVP a tentokrát jsme byli pořadatelé my. V domácím prostředí se nám podařilo navázat na předešlý úspěch ve Strakonicích a ve všech zápasech celkem s přehledem zvítězit. Jednoznačná převaha byla vyjádřena především proti Olomouci, kterou jsme zdolali rozdílem několika tříd. Výsledek by byl ještě přesvědčivější kdybychom se v druhé polovině nesoustředili na zapojení mladších, méně zkušených hráčů. V takových případech je, ale tento přístup přínosnější pro rozvoj do budoucna než samotný výsledek. V posledním zápase s naším největším soupeřem, Brnem, jsme plně využili domácí prostředí a dobře zvolenou taktikou potvrdili naší dominanci. I přesto, že nám nevyšel trochu nervozní začátek, tak v průběhu zápasu jsme postupně přebrali kontrolu nad hrou a dotáhli zápas do vítězného konce.

Výsledky: STEPP  - TJ Tábor .... 15 : 11
               STEPP  - Kometa Brno .... 9 : 5
               STEPP  - SKUP Olomouc .... 18 : 0
Střelci: Čurda 14, Parobek 10, Špindler 7, Ben Salem 5, Vyšín 3, Martinča 1, Bottaro 1, Andrusya 1


Tabulka Poháru ČSVP mladších dorostenců – skupiny A po 2. turnaji  :
 
1.  STEPP Praha                                 6        6       0       0        76   :    36        +  40            12 bodů
2.  SKP Kometa Brno                         6        4       0       2        61   :    29        +  32              8 bodů
3.  TJ Tábor                                        6        2       0       4        63   :    61        +    2              4 body
4.  SK UP Olomouc                             6        0       0       6        16   :    90        –   74              0 bod

 

pro stepp.cz Tomáš Martinča

Info

Nábor dětí - sezóna 2019

Sezóna začíná v září 2019. Přijďte si s námi zahrát vodní polo! Přivítáme všechny zájemce z řad chlapců a dívek mezi 7-10 lety.

Vodní polo rozvíjí osobnost dítěte všestranně jak fyzicky, tak mentálně, a to především vlastnosti jako je rychlost, obratnost,vytrvalost,bojovnost a mentální odolnost. Hráči se naučí smyslu pro odpovědnost a spolupráci v týmu.
Náš klub je největší a patří mezi nejúspěšnější v ČeskéRepublice. Nabízí všestranné sportovní vyžití ve všech věkových kategoriích.

Kdy a kde?
Trénujeme v Plaveckém stadionu Podolí.
Podle roku narození trénují naši nejmladší v pondělí, čtvrtek nebo pátek odpoledne a večer.

Přijďte si trénink vyzkoušet !

Kontakt: Iveta Kahounová 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Nová pravidla vodního póla najdete zde, platná od sezóny 2019-2020.

Nová pravidla FINA

7.9.

Tréninky na sezónu 2018/2019

  

Právě přítomno: 37 hostů a žádný člen

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Ok Nesouhlasím