info@stepp.cz
previous arrow
next arrow
Slider

Aktuálně hrajeme

Žádné události

Smuteční oznámení

ANDREJ HORÁČIK † 13.7.2016

anho15
Klub vodního póla Stepp Praha s hlubokým zármutkem oznamuje, že nás dne 13. 7. 2016 náhle opustil náš člen, spoluhráč a milý přítel Andrej Horáčik. Bylo mu 22 let.

Andrej přišel z Bratislavy do Prahy studovat a členem Steppu se stal na konci léta 2014. Velmi brzy bylo jasné, že bude výrazným přínosem pro náš klub a vodní pólo v ČR obecně. Andrej jako odchovanec bratislavské školy vodního póla odehrál významnou roli už při zisku Poháru ČSVP v listopadu 2014 a poté se podílel i na zisku stříbrných medailí v druhé německé lize v sezónách 2014/2015 a 2015/2016. Jeho levačka a krásné střely nám zůstanou vryty v paměti.
Andrejův odchod je pro nás velkou ztrátou, odešel kvalitní hráč ale především milý člověk a výborný kamarád. Andrej byl vždy plný optimistismu a energie mladého člověka, který má život před sebou. Jeho skvělá povaha a přátelství nás posilovaly, a budou nám velmi chybět. Všichni jsme obdivovali statečnost, se kterou v průběhu roku 2015 bojoval a zvítězil nad zákeřnou nemocí, která ho na chvíli odtrhla od družstva. I o to je ztráta Andreje ještě bolestivější.
Jsme nesmírně smutní, že nás náš milý přítel Andrej opustil, ale on i nadále bude žít v našich srdcích a vzpomínkách. Mnozí z nás ještě stále cítí vřelé objetí, se kterým jsme se rozcházeli před pár týdny na venkovní slavnosti u příležitosti konce sezóny.

Andreji, máme tě rádi!

Klub Stepp Praha si dovoluje tímto vyjadřit upřímnou soustrast rodině a všem blízkým Andreje Horáčika.

 

 

Info

Nábor dětí - sezóna 2019

Sezóna začíná v září 2019. Přijďte si s námi zahrát vodní polo! Přivítáme všechny zájemce z řad chlapců a dívek mezi 7-10 lety.

Vodní polo rozvíjí osobnost dítěte všestranně jak fyzicky, tak mentálně, a to především vlastnosti jako je rychlost, obratnost,vytrvalost,bojovnost a mentální odolnost. Hráči se naučí smyslu pro odpovědnost a spolupráci v týmu.
Náš klub je největší a patří mezi nejúspěšnější v ČeskéRepublice. Nabízí všestranné sportovní vyžití ve všech věkových kategoriích.

Kdy a kde?
Trénujeme v Plaveckém stadionu Podolí.
Podle roku narození trénují naši nejmladší v pondělí, čtvrtek nebo pátek odpoledne a večer.

Přijďte si trénink vyzkoušet !

Kontakt: Iveta Kahounová 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Nová pravidla vodního póla najdete zde, platná od sezóny 2019-2020.

Nová pravidla FINA

7.9.

Tréninky na sezónu 2018/2019

  

Právě přítomno: 70 hostů a žádný člen

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Ok Nesouhlasím