info@stepp.cz
previous arrow
next arrow
Slider

Aktuálně hrajeme

Žádné události

Smuteční oznámení

ANDREJ HORÁČIK † 13.7.2016

anho15
Klub vodního póla Stepp Praha s hlubokým zármutkem oznamuje, že nás dne 13. 7. 2016 náhle opustil náš člen, spoluhráč a milý přítel Andrej Horáčik. Bylo mu 22 let.

Andrej přišel z Bratislavy do Prahy studovat a členem Steppu se stal na konci léta 2014. Velmi brzy bylo jasné, že bude výrazným přínosem pro náš klub a vodní pólo v ČR obecně. Andrej jako odchovanec bratislavské školy vodního póla odehrál významnou roli už při zisku Poháru ČSVP v listopadu 2014 a poté se podílel i na zisku stříbrných medailí v druhé německé lize v sezónách 2014/2015 a 2015/2016. Jeho levačka a krásné střely nám zůstanou vryty v paměti.
Andrejův odchod je pro nás velkou ztrátou, odešel kvalitní hráč ale především milý člověk a výborný kamarád. Andrej byl vždy plný optimistismu a energie mladého člověka, který má život před sebou. Jeho skvělá povaha a přátelství nás posilovaly, a budou nám velmi chybět. Všichni jsme obdivovali statečnost, se kterou v průběhu roku 2015 bojoval a zvítězil nad zákeřnou nemocí, která ho na chvíli odtrhla od družstva. I o to je ztráta Andreje ještě bolestivější.
Jsme nesmírně smutní, že nás náš milý přítel Andrej opustil, ale on i nadále bude žít v našich srdcích a vzpomínkách. Mnozí z nás ještě stále cítí vřelé objetí, se kterým jsme se rozcházeli před pár týdny na venkovní slavnosti u příležitosti konce sezóny.

Andreji, máme tě rádi!

Klub Stepp Praha si dovoluje tímto vyjadřit upřímnou soustrast rodině a všem blízkým Andreje Horáčika.

 

 

Info

Nový název našeho klubu je Univerzitní klub vodního póla Stepp Praha , z. s. Ve zkratce UKVP Stepp Praha. Jsme členem České akademické unie sportu.

Na základě nařízení vlády ČR jsou všechny tréninky a soutěže  zrušeny do odvolání.
 
O změnách Vás budeme informovat.
 
 

Nová pravidla vodního póla najdete zde, platná od sezóny 2019-2020.

Nová pravidla FINA

Právě přítomno: 70 hostů a žádný člen

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.