Trenéři

Januš Martin

Trenér starších žáků

Obrázek kontaktu

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mobil: 775 641 960

Další údaje

Další údaje:

Martin Januš je v současné době trenérem starších žáků Steppu, trenérem reprezentačního výběru kadetek a asistentem hlavního trenéra reprezentačního výběru žen. Ve Steppu také zastává funkci správce klubového webu.V minulosti byl trenérem dorostenek a "A" týmu žen Steppu.  Kromě trenérské činnosti je aktivním hráčem mužského „A“ týmu, který již několik let nastupuje ve Východoněmecké lize. V minulosti hostoval v SK Slávia Praha a byl prvním brankářem mládežnických reprezentací všech kategorií. V mužské reprezentaci nenastupuje vzhledem k vytížení ve svém mateřském klubu a k povinnostem coby reprezentačního trenéra.
Vystudoval České vysoké učení technické v Praze Fakulta elektrotechnická, bakalářský obor kybernetika a měření a dále pak magisterský obor inteligentní budovy. V současné době pracuje jako projektant technického zařízení budov.

Trenérské motto: Nezáleží na tom, kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeři, které jsi porazil. Bez ostatních bys nikdy ničeho takového nedosáhl, tak si jich važ a respektuj je.Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR