info@stepp.cz

Aktuálně hrajeme

Žádné události

Starší dorost si zajistil účast ve finálové skupině

Naši starší dorostenci o víkendu 23.-24. ledna dohráli podzimní část sezony již svým pátým turnajem, který odehráli v Brně. Steppákům nehrálo do karet spoustu faktorů, od chybějících opor až po těžký rozpis turnaje. Aby tomu nebylo málo, tak hned na nádraží ztratil tým kapitána Jindru Grafka, který si při výstupu z vlaku přetrhal vazy v kotníku a v bazénu se neukáže okolo tří týdnů. Dobře se necítil ani Alex Mynář, který však v posledním turnaji chtěl pomoci svému týmu a proto stejně i s teplotami nastoupil.

 

23.01.2016 Stepp Praha - Sl. Hradec Králové
6-9  (-:- / -:- / -:- / -:-)
      zápis o utkání
     

střelci branek:

 • Mynář A. - 2
 • Raška V. - 1
 • Grecký J. - 1
 • Dolenský M. - 1
 • Sojka P. - 1
 

Jeho spoluhráči se ho snažili pomstít již v prvním zápase proti Hradci Králové. Steppáci nenastoupili do zápasu vůbec dobře, když hned v prvním útoku nedokázali ubránit hradeckého centra, ale naštěstí rychle odpověděl Václav Raška a Alex Mynář. Později se prosadil také Michal Dolenský, který nekompromisně zakončil v dobře zahrané přesilovce. Ve druhé čtvrtině si Steppáci drželi jednogólové vedení, i díky dobrým únikům křídel Jana Gréckého a Alexe Mynáře. Ve třetí čtvrtině však Stepp už ztratil tempo, Hradec se pomalu dostával do vedení a Steppáci nedokázali provést žádný kloudný útok. Hradec se dostal do dvougólového vedení. I přesto že se Steppáci snažili hrát v poslední čtvrtině více riskantně, až na gól Prokopa Sojky se jim to moc nevyplatilo a nakonec prohráli proti prvnímu Hradci Králové o tři branky.

       
23.01.2016 Kometa Brno - Stepp Praha 
12-7  (-:- /-:- / -:- / -:-)
      zápis o utkání
     

střelci branek:

 • Raška V. - 3
 • Sojka P. - 3
 • Mynář A. - 1
 

Po hodinové pauze Stepp nastoupil proti Kometě Brno. Naši hráči si do zápasu věřili a chtěli předvést, že jsou kvalitou na jiné úrovni. Hned na začátku zápasu se Prokopu Sojkovi podařilo otevřít skóre dvěma rychlými góly, Kometa však nacházela na Steppácké góly rychlé odpovědi. Ke konci čtvrtiny se ještě všemi barvami hrajícímu Alexu Mynářovi podařilo vyrovnat na 3:3. Ve druhé čtvrtině padalo spoustu gólů a Steppáci začali ztrácet kontrolu nad zápasem. Stepp dělal chyby v obraně a nedařilo se jim v zakončení. Vašek Raška se sice pokoušel tým udržet ve vedení svými góly z centra, ale kvůli chybám v obraně to neznamenalo to, co by si Steppáci přáli. Ve třetí čtvrtině už projev v obraně byl lepší, ale problémem se pro změnu staly ztráty míče a špatná koncovka našich hráčů v útoku. Steppáci se sice ještě snažili zamezit fiasku, ale všechna snaha byla marná a zápas byl nenávratně ztracen.

       
23.01.2016 Stepp Praha - AJ Strakonice
18-14  (-:- /-:- / -:- / -:-)
      zápis o utkání
     

střelci branek:

 • Raška V. - 6
 • Mynář A. - 6
 • Sojka P. - 5
  • Dolenský M. - 1
 

Po obědové a odpočinkové pauze odehrál Stepp třetí zápas proti Strakonicím. Opora Alex Mynář projevoval známky zlepšení a i to nabudilo Steppáky k lepším výkonům. Krom toho náš tým chtěl ukázat že si postup do finálovýh kol zaslouží. Zápas už od začátku táhnul centr Vašek Raška a dvojice mladších dorostenců Prokop Sojka a Leonardo DiCaprio v roli Alexe Mynáře, který ukázal co to znamená zmrtvýchvstání. Za jeho výkon v zápase si určitě zasloužil Oskara, protože se mohl pyšnit hned dvojitým hattrickem. Steppáci si budovali v první polovině postupný náskok. Ve třetí čtvrtině Steppáci vyhráli 6:3 a s přehledem potom drželi vedení a získali důležité dva body.

       
24.01.2016 Stepp Praha - UP Olomouc
19-2  (-:- /-:- / -:- / -:-)
      zápis o utkání
     

střelci branek:

 • Sojka P. - 5
 • Raška V. - 4
 • Grecký J. - 3
 • Heller S. - 2
 • Khamidullin E. - 2
 • Absolon D. - 1
 • Pihrt J. - 1
 • Dolenský M. - 1
 

Druhý den odehráli Steppáci ráno zápas proti UP Olomouc, která je v lize poslední a dosud nezískala ani bod. Stepp ovládal zápas již od první minuty a celý zápas prohluboval propast mezi oběma týmy. První gól v sezoně přidal i Jirka Pihrt, ale na výhře se podílel celý tým a v průběhu zápasu se prosadila většina hráčů.

       

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.