Posílené družstvo dorostenců sehrálo turnaj v Komárně

Družstvo dorostenců posílené Š. Rezkem a M. Vološčukem se zúšastnilo mužského turnaje v slovenském Komárně. Tato nová sestava se tímto připravuje na nadcházející sezónu v české 1. lize. S dvěma prohrami a jednou remízou nakonec obsadili na turnaji poslední místo.

• Raška V. -1

V prvním zápase Stepp nastoupil proti domácímu KVP Komárno. V první čtvrtině dostal díky dobré obraně pouze jeden gól a zápas vypadal nadějně. Druhou čtvrtinu bohužel podcenil a prohrál 1:6. Zbytek zápasu Komárno vedlo a nakonec vyhrálo o 9 gólů.

Toto byl první zápas Steppáků v této sestavě a navíc proti nejsilnějšímu týmu turnaje.

• Dvořák M. - 1

Druhé utkání s maďarským týmem TVSE Tatabánya byl pro Stepp velmi obtížný a trochu nefér. Hráči ze Steppu byli vyloučeni celkem 16x zatímco maďarští pouze 4x. V první čtvrtině byl zápas vyrovnaný. Poté začal Stepp vyhrávat ale ve čtvrté čtvrtině hráli maďaři mnoho přesilových her a skóre dorovnali. V posledné minutě vedli o 1 gól, ovšem remízu Steppu na poslední chvíli zajistila střela Michala Vološčuka.

Štěpán Rezek a Jindřich Cipra měli nakonec 3 trestné body a další 4 hráči měli každý 2 výluče.

28.8.2016   Kometa Brno - Stepp
9-8  (1:2 / 3:3 / 2:1 / 3:2)

• Jiruš A. - 1
  • Raška V. - 1

V posledním zápase se Stepp utkal s Kometou Brno. Oba týmy hrály vyrovnaně celý zápas. V poslední minutě zvýšilo Brno na 9:8 a Stepp už nestihl dorovnat a prohrál o 1 gól.

Z celkových 8 gólů týmu střelil 5 hráč Štěpán Rezek.

Zúčastnění hráči: Hruškovič, Dvořák, Vološčuk, Raška, Pihrt, Heller, Jiruš, Dolenský, Mynář, Grafek, Rezek, Grecký

Trenér: Tomáš Růžička