info@stepp.cz

Aktuálně hrajeme

Žádné události

Starší dorostenci získali třetí zlato v řadě

Sezóna nám pomalu končí a s ní i všechny soutěže. Jako první byla ukončena o víkendu 24. května liga starších dorostenců. Náš tým znovu získal titul, a to již třetí v řadě v této kategorii. Na druhém místě se umístil Hradec Králové, který za Steppáky zaostával na konci sezóny o 9 bodů. Po 23 letech jsme se tedy dočkali hned třech titulů v dorostu za sebou a doufejme, že příští rok přibude další.

170521 Decin02

 

24.5.2017    
 SK Děčín - Stepp Praha
 13-10   
  (- / - / - /)  
  zápis o utkání  
     střelci branek:
 • Mynář A. - 4
 • Anfilov T. - 3
 • Sojka P. - 2
 • Dvořák M. - 1
 • Štrk Z. - 1
 • Khamidullin E. - 1
 • Pihrt J. - 1

 

 

24.5.2017    
 Kometa Brno - Stepp Praha  7-10   
  (- / - / - / -)  
  zápis o utkání  
     střelci branek:
 • Anfilov T. - 4
 • Mynář A. - 2
 • Dvořák M. - 2
 • Heller S. - 1
 • Sojka P. - 1

 

 

24.5.2017    
 AJ Strakonice - Stepp Praha  11-11   
  (- / - / - / -)  
  zápis o utkání  
     střelci branek:
 • Mynář A. - 4
 • Sojka P. - 3
 • Anfilov T. - 2
 • Absolon D. - 1
 • Pihrt J. - 1

 

 

24.5.2017    
TJ Slavia Hradec Králové  - Stepp Praha  7-13  
  (- / - / - / -)  
  zápis o utkání  
     střelci branek:
 • Anfilov T. - 4
 • Mynář A. - 3
 • Pihrt J. - 2
 • Sojka P. - 1
 • Dvořák M. - 1
 • Fiala J. - 1
 • Hruškovič Š. - 1

 

Průběh sezóny rozhodně nebyl lehký a v prvních turnajích se očekávala velmi vyrovnaná sezóna. Každý porážel každého a nikdo nebyl jasným favoritem. S postupem času se na čele tabulky osamostatnily týmy Steppu, Strakonic a Hradce. Před posledním turnajem to vypadalo na boj o titul mezi Hradcem a Steppem, ale v konečné tabulce se Steppáci osamostatnili a nechali své soupeře daleko za sebou.

 

Ve stejné sestavě se Steppákům před dvěma lety nepodařilo probojovat ani do finální čtyřky a museli si zahrát druhou ligu. Letos však mají na prsou zlato, pro které bojovaly všechny týmy v letošní sezóně až do konce. Bohužel se letos loučí s dorosteneckými kategoriemi dvojice Jan Fiala a Jiří Pihrt. Na zlatém hattricku se ve všech třech sezónách podílelo hned osm jmen. V hráčských řadách to byli Jiří Pihrt, Jan Fiala, Prokop Sojka, Alex Mynář, Eldar Khamidullin a Šimon Hruškovič. Za týmem stál celou tu dobu jakožto hlavní trenér Štěpán Rezek a spolu s ním i asistent Prokop Ludvík, který první titul slavil ještě jako hráč.

 

Sojka 57
Mynář (C) 57
Anfilov 54
Dvořák 35
Heller 10
Jiruš 14
Khamidullin 6
Grecký 5
Štrk 6
Pihrt 7
Absolon 2
Hruškovič 1
Fiala 1


Jak vidíme, tabulka střelců je hlavně v první trojce velmi vyrovnaná. Je vidět že na vítězství se podílel celý tým. V útoku se nejvíce gólově prosazoval kapitán Alex Mynář, Prokop Sojka a Theodor Anfilov. Na čtvrtém místě steppácké tabulky střelců se umístil Marcel Dvořák, který z pozice křídla táhl dopředu většinu steppáckých útoků. Centr Heller zařídil spoustu výlučí, Jiruš, Pihrt, Absolon, Khamidullin i Štrk odvedli zase spoustu černé práce. Za úspěchem našeho dorosteneckého týmu stojí samozřejmě velká porce dřiny a soudržnosti našeho týmu, která mnohým našim soupeřům očividně chyběla. 

 

Mnohokrát děkujeme všem fanouškům našeho týmu, kteří pravidelně podporovali náš tým v průběhu celé sezóny. Na titulu se jakožto hráči podíleli: Alex Mynář (C), Prokop Sojka, Jiří Pihrt, Theodor Anfilov, Eldar Khamidullin, Zvonimír Štrk, Šimon Hruškovič, Jan Fiala, Filip Fediuk, David Absolon, Marcel Dvořák, Adam Jiruš, Sam Heller a Jan Grecký. Jako trenéři náš tým vedli Ronald Handlovský, Prokop Ludvík a Štěpán Rezek. 

 

 FOTOGALERIE:


Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.