info@stepp.cz
previous arrow
next arrow
Slider

Aktuálně hrajeme

Žádné události

Starší dorostenci získali třetí zlato v řadě

Sezóna nám pomalu končí a s ní i všechny soutěže. Jako první byla ukončena o víkendu 24. května liga starších dorostenců. Náš tým znovu získal titul, a to již třetí v řadě v této kategorii. Na druhém místě se umístil Hradec Králové, který za Steppáky zaostával na konci sezóny o 9 bodů. Po 23 letech jsme se tedy dočkali hned třech titulů v dorostu za sebou a doufejme, že příští rok přibude další.

170521 Decin02

 

24.5.2017    
 SK Děčín - Stepp Praha
 13-10   
  (- / - / - /)  
  zápis o utkání  
     střelci branek:
 • Mynář A. - 4
 • Anfilov T. - 3
 • Sojka P. - 2
 • Dvořák M. - 1
 • Štrk Z. - 1
 • Khamidullin E. - 1
 • Pihrt J. - 1

 

 

24.5.2017    
 Kometa Brno - Stepp Praha  7-10   
  (- / - / - / -)  
  zápis o utkání  
     střelci branek:
 • Anfilov T. - 4
 • Mynář A. - 2
 • Dvořák M. - 2
 • Heller S. - 1
 • Sojka P. - 1

 

 

24.5.2017    
 AJ Strakonice - Stepp Praha  11-11   
  (- / - / - / -)  
  zápis o utkání  
     střelci branek:
 • Mynář A. - 4
 • Sojka P. - 3
 • Anfilov T. - 2
 • Absolon D. - 1
 • Pihrt J. - 1

 

 

24.5.2017    
TJ Slavia Hradec Králové  - Stepp Praha  7-13  
  (- / - / - / -)  
  zápis o utkání  
     střelci branek:
 • Anfilov T. - 4
 • Mynář A. - 3
 • Pihrt J. - 2
 • Sojka P. - 1
 • Dvořák M. - 1
 • Fiala J. - 1
 • Hruškovič Š. - 1

 

Průběh sezóny rozhodně nebyl lehký a v prvních turnajích se očekávala velmi vyrovnaná sezóna. Každý porážel každého a nikdo nebyl jasným favoritem. S postupem času se na čele tabulky osamostatnily týmy Steppu, Strakonic a Hradce. Před posledním turnajem to vypadalo na boj o titul mezi Hradcem a Steppem, ale v konečné tabulce se Steppáci osamostatnili a nechali své soupeře daleko za sebou.

 

Ve stejné sestavě se Steppákům před dvěma lety nepodařilo probojovat ani do finální čtyřky a museli si zahrát druhou ligu. Letos však mají na prsou zlato, pro které bojovaly všechny týmy v letošní sezóně až do konce. Bohužel se letos loučí s dorosteneckými kategoriemi dvojice Jan Fiala a Jiří Pihrt. Na zlatém hattricku se ve všech třech sezónách podílelo hned osm jmen. V hráčských řadách to byli Jiří Pihrt, Jan Fiala, Prokop Sojka, Alex Mynář, Eldar Khamidullin a Šimon Hruškovič. Za týmem stál celou tu dobu jakožto hlavní trenér Štěpán Rezek a spolu s ním i asistent Prokop Ludvík, který první titul slavil ještě jako hráč.

 

Sojka 57
Mynář (C) 57
Anfilov 54
Dvořák 35
Heller 10
Jiruš 14
Khamidullin 6
Grecký 5
Štrk 6
Pihrt 7
Absolon 2
Hruškovič 1
Fiala 1


Jak vidíme, tabulka střelců je hlavně v první trojce velmi vyrovnaná. Je vidět že na vítězství se podílel celý tým. V útoku se nejvíce gólově prosazoval kapitán Alex Mynář, Prokop Sojka a Theodor Anfilov. Na čtvrtém místě steppácké tabulky střelců se umístil Marcel Dvořák, který z pozice křídla táhl dopředu většinu steppáckých útoků. Centr Heller zařídil spoustu výlučí, Jiruš, Pihrt, Absolon, Khamidullin i Štrk odvedli zase spoustu černé práce. Za úspěchem našeho dorosteneckého týmu stojí samozřejmě velká porce dřiny a soudržnosti našeho týmu, která mnohým našim soupeřům očividně chyběla. 

 

Mnohokrát děkujeme všem fanouškům našeho týmu, kteří pravidelně podporovali náš tým v průběhu celé sezóny. Na titulu se jakožto hráči podíleli: Alex Mynář (C), Prokop Sojka, Jiří Pihrt, Theodor Anfilov, Eldar Khamidullin, Zvonimír Štrk, Šimon Hruškovič, Jan Fiala, Filip Fediuk, David Absolon, Marcel Dvořák, Adam Jiruš, Sam Heller a Jan Grecký. Jako trenéři náš tým vedli Ronald Handlovský, Prokop Ludvík a Štěpán Rezek. 

 

 FOTOGALERIE:


Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.