O víkendu 19.-21. 10. se  tým mladšího dorostu zúčastnil soustředění  v Žilině na Slovensku. Víkendové soustředění bylo zaměření zejména na hru a nácvik herních situací, sparingem pro Stepp byl právě domácí tým Nereus Žilina.

Soustředění začínalo již od od pátečního večera prvním herním tréninkem, kde se oba týmy hlavně rozehrávali a poznávali jeden druhého. V sobotu byl zahájen program soustředění sledováním slovenské extraligy mužů, kde proti sobě nastoupily týmy Komárna a Žiliny, za kterou nastoupil i český hráč Kristián Holibka. Po shlédnutí zápasu následoval oficiální zápas mezi Steppem a Žilinou, který skončil remízou 5:5, další tréninkové zápasy se hrály už bez rozhodčích a časomíry, byl zde tedy prostor pro vyzkoušení všech hráčů a pro nacvičení různých herních situací.

Kromě tréninků a zápasů se Steppáci stihli projít po historickém centru města a užít si zábavu i mimo bazén. Soustředění se zúčastnili: David Kočí, Eldar Khamidullin, Václav Hálek, Jindřich Cipra, Alex Mynář, Prokop Ludvík, Jiří Pihrt, Michelle Černíková, Anna Laura John, Radek Pešek, Prokop Sojka a Barbora Bochnňáková.
Tímto Stepp Praha děkuje oddílu Nereus Žilina za uspořádání soustředění a těší se na další spolupáci!

Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR