V sobotu 17. 11. odehráli mladší dorostenci Steppu druhý turnaj základní části, tentokrát na hřišti favorita soutěže Hradce Králové. Hráči Steppu byli před druhým turnajem na třetí příčce, před týmem UP Olomouc. Bohužel na turnaj odjel Stepp oslaben o dva hráče základní sestavy, což mělo značný vliv na herní projev.

 

Dorostenci nastoupili v prvním utkání proti domácímu Hradci Králové, který od začátku jasně určoval tempo hry a kromě druhé čtvrtiny, která skočila remízou, dominoval i střelecky. Zápas nakonec skončil zcela jasným výsledkem 19:1.
V druhém zápasu byla soupeřem UP Olomouc. Steppáci si bohužel nechali utéct začátek, který pak museli pracně dohánět, stav v půlce byl 6:4 pro Olomouc. Do druhé půlky dorostenci opět nevkročili dobře a nechali si Olomouc odskočit na konečný rozdíl šesti gólů. Olomouc nakonec vyhrála 13:7.
Po hodině odpočinku nastoupili Steppáci proti týmu KVS Opava, který byl nově posílen o brněnské hráče. Opava převyšovala Stepp hlavně plavecky, díky čemuž vznikaly momentální přečíslení, na která nestačil ani dobře chytající kapitán David Kočí. Opava zvítězila 16:4.
Příští turnaj koná na domácím bazénu v Podolí, kde Stepp snad nastoupí v plné sestavě a uhraje lepší výsledky.

Tabulka po druhém turnaji:
1. Slávia Hradec Králové     12 bodů
2. KPS Opava                           8 bodů
3. SK UP Olomouc                  2 body
4. STEPP Praha                       2 body

Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR