V sobotu 4. 5. hráli mladší dorostenci druhý turnaj o páté místo ve Strakonicích. Steppáci opět nastoupili proti týmům ze Strakonic a Olomouce. Mladší dorostence na turnaji vedl zkušený trenér mužského áčka Peter Valovič.

mladsi dorost

Již od osmi hodin ráno nastoupili Steppáci proti domácím Strakonicím. Ač je celek ze Strakonic v současné době lepším týmem, Steppáci nastoupili do zápasu až příliš odevzdaně a podávali podprůměné výkony, i díky tomu nakonec Stepp prohrál 19:5. Dva góly vstřelil Eldar Khamidullin, dále se jednou trefil Vojta Krupička, Alex Mynář a Jindra Cipra.

Ve druhém zápase byla soupeřem Steppu Olomouc. Tyto dva týmy spolu po celou sezónu odehrrávaly vyrovnané zápasy, proto mohli Steppáci očekávat těžké utkání, ve kterém se bojovalo o konečné šesté místo. Na oslabenou Olomouc nastoupil Stepp velmi koncentrovaně a již od počátku nedal soupeři absolutně žádnou šanci pomýšlet na vítězství. Stepp nakonec deklasoval Olomouc 20:0. V tomto zápase se gólově nejvíce prosadili Alex Mynář a Radek Pešek, svůj první gól v dorostencích dal i mladší žák Marcel Dvořák.

Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR