info@stepp.cz
previous arrow
next arrow
Slider

Aktuálně hrajeme

Žádné události

Mladší dorostenci na prvním finálovém turnaji

V sobotu 22. března náš tým mladších pořádal první turnaj ve finálové části o medaile. Z organizačních důvodů se turnaj konal v Plzni. V Plzni jsme tedy odehráli celý turnaj, postavili hřiště a všechno okolo. V Plzni byl skvělý bazén a celkově personál bazénu byl velice příjemný.

 

22.3.2014 Stepp Praha - SK Slavia Praha 7-13 (- / - / - / -)
      zápis o utkání
     

střelci branek:

 • Mynář A. - 2
 • Tytor N. - 1
 • Pešek R. - 1
 • Sojka P. - 1
 • Khamidullin E. - 1
 • Cipra J. - 1
  První zápas jsme odehráli proti SK Slavia Praha. Zápas byl v první polovině hodně vyrovnaný a vypadalo to, že by Stepp mohl obrat o body favorizovanou Slavii. První gól Steppu padl po střele Tytora, která následovala po chybné komunikaci ve slávistické obraně. Ke konci poločasu získal Stepp penaltu, na kterou však si nikdo nevěřil. Nakonec vzal zodpovědnost na sebe Sojka, který ale penaltu neproměnil. V obou čtvrtinách naši hráči zaostávali gólově a lepšímu výsledku bránila jen střelecká smůla. Pokud by Steppáci nedali v první polovině asi tři tyčky a dvě břevna, mohl být stav úplně jiný. Ve třetí čtvrtině Steppáci bohužel povolili, nedali ani jeden gól a slávisté toho okamžitě využili. Svůj náskok navýšili a ke konci zápasu už bylo jasné, že pro Stepp bude zápas bez bodů. Nepříznivý výsledek neodvrátily ani breaky Mynáře z pravého křídla.
       
22.3.2014 Stepp Praha - Sl. Hradec Králové
11-12 (- / - / - / -)
      zápis o utkání
     

střelci branek:

 • Cipra J. - 4
 • Pešek R. - 3
 • Sojka P. - 1
 • Mynář A. - 1
 • Tytor N. - 1
 • Grecký J. - 1
  Ve druhém zápase nastoupil Stepp proti TJ Slavii Hradci Králové. Tento tým Steppáky porazil v minulém zápase ve Strakonicích na posledním turnaji základní části 6:5. Steppáci tedy byli odhodlaní jim to tentokrát vrátit a hráli s předem určenými cíly a taktikou. Hned v první čtvrtině se Steppáci dostali do vedení 3:0, ale Hradec vzápětí dotáhl a ke konci čtvrtiny dokonce převrátil na 3:4. Od Hradce to byly povětšinou šťastné góly a Steppáci měli poslední minuty ve čtvrtině opět smůlu v zakončení. Po této čtvrtině vytáhl několik skvělých zákroků brankář Kočí a vyrážel nebo chytal nebezpečně silné střely Hradeckých obránců, kteří většinou stříleli za pětimetrovou hranicí. Ve druhé čtvrtině se Steppákům vedlo o něco lépe a hlavně samostatné souboje u centra zvládali velmi dobře. Gólově se nejvíce prosazoval Pešek z centra nebo Cipra z posledního, který ale také často hrál druhého centra. Po konci 2. čtvrtiny byl stav nerozhodný 5:5. Ve třetí čtvrtině Steppáci využili několik přesilovek a samostatných soubojů jeden na jednoho. Ve třetí čtvrtině se prosadil znovu Tytor nebo například mladá naděje týmu Grecký. Ve čtvrté čtvrtině ale Hradec obrátil průběh zápasu. Nejdříve hradečtí Steppáky dohnali na 10:10 a poté dali 2 góly za sebou. Steppáci měli zhruba 2 minuty na vyrovnání, ale stavu 11:12 se dočkali až 38 sekund před koncem, kdy Hradci uplaval obránce Sojka. Po dlouhém hradeckém útoku se ještě snažili dát gól z centra, ale Peškovu střelu vytěsnil mimo hradecký brankář. Steppáci tak znovu prohráli o gól proti silnému Hradci.
       
22.3.2014 Stepp Praha - SK Děčín
13-10 (- / - / - / -)
      zápis o utkání
     

střelci branek:

 • Cipra J. - 6
 • Pešek R. - 4
 • Sojka P. - 2
 • Khamidullin E. - 1
  V posledním zápase nastoupil Stepp proti Děčínu. Zápas vypadal ze začátku pro Steppáky s lepší fyzickou kondicí docela slibně. Hráči Děčína už na začátku vykazovali známky únavy po předchozích dvou zápasech. Hlavní obavy plynuly hlavně z hry velkého děčínského centra. Stepp ale hrál povětšinou jejich naučenou zónu a několikrát se i Khamidullinovi nebo Sojkovi podařilo vzít míč v souboji jeden na jednoho. Hráči Děčína se ale dostali zpět do zápasu a dělali Steppákům problémy, kterým nějak nic nevycházelo. I přesto se zdálo, že Stepp má nad zápasem kontrolu, ale před změnou stran dokonce prohrával o gól. Ve druhé polovině se ale Steppáci dokázali dostat zpátky do hry a vybojoval si náskok, který již Děčín nebyl schopný dohnat. Střelecky se znovu prosazovali hlavně Cipra a Pešek. Stepp tedy zaslouženě vyhrál zápas 13:10.
       

Turnaj Steppáci dokončili s jednou výhrou a přiblížili se tak vysněné medailové příčce. I přesto musí stále dávat pozor na své soupeře a určitě mají na to se umístit i výše. Až následující turnaje nám ukážou, jak na tom Stepp bude na konci sezóny. Před týmem je ještě devět zápasů a všechno se ještě může změnit. Takto vypadá prozatímní tabulka souboje o medaile.

 

pořadí tým počet zápasů výhra remíza prohra vstřelené/obdržené skóre počet bodů
1. Slávia Hradec Králové 3 3 0 0 44:28 +16 6
2. SK Slávia Praha 3 2 0 1 29:19 +10 4
3. Stepp Praha 3 1 0 2 31:35 -4 2
4. SK Děčín 3 0 0 3 22:44 -20 0

 

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Ok Nesouhlasím