info@stepp.cz
previous arrow
next arrow
Slider

Aktuálně hrajeme

Žádné události

Starší žáci ovládli novoroční mezinárodní turnaj v Brně

O víkendu 4. - 6. 1. 2019. proběhl mezinárodní turnaj starších žáků v Brně. Zúčastnilo se celkem 5 týmů – 2 české (Brno, Stepp), 2 slovenské (Žilina, Vrůtky) a 1 tým z Finska (Tampere). Turnaj měl výbornou kvalitu a posloužil nám, jak v rámci další přípravy, tak jako možnost porovnat naši výkonost se zahraničím. Obstáli jsme na výbornou, potvrdili naši rostoucí výkonost a celkovou pólistickou úroveň. Vždyť před dvěma lety jsme s týmem ze Žiliny prohráli 24:2 !!

steppaciwinners

 

Galerie fotografií z turnaje

 


V základní části jsme 3x vyhráli bez větších komplikací a jednou prohráli, právě s týmem ze Žiliny, se kterým jsme se následně utkali opět o první místo.

Finále: Byl to dech beroucí zápas, naši žáci hráli velice dobře a po celý zápas byli ve vedení. Na konci 3. čtvrtiny byl stav 6:4 pro nás. Poslední čtvrtina nám herně nevyšla a bohužel jsme inkasovali 4 góly. Situace se zdála být ztracená. V čase 00:32 si vzal trenér Stepp Praha oddechový čas. Po oddechovém čase se individuálně prosadil hráč Martinča a zařídil přesilovou hru, ze které i vzápětí skóroval a v čase 00:17 snížil stav na 8:7. Z následného rozehrání se Žilina dostala za obranu Steppáků a plavala do momentální přesily. V ten moment se zúročili schopnosti a zkušenosti hráče Štěpánka. Nejenže zastavil momentální přesilu, ale následně uplaval útočníkům soupeře, vytvořil momentální přesilu, přihrál spoluhráči Vyšínovi a ten v čase 00:01 nekompromisně vyrovnal na 8:8. Zavládla obrovská euforie a došlo na pokutové hody. Důvěru dostali zkušení střelci Abdulnour, Martinča a Chmelnickij. Všichni tři svoje penalty chladnokrevně a jednoznačně proměnili a díky skvělému brankáři Akmalovi, který vychytal jednu penaltu soupeře, byl neuvěřitelný obrat v zápase dokonán. Náš tým se stal vítězem celého turnaje!!!

 

 

4. 1. 2019    
 Nereus Žilina - Stepp Praha  7-4  
     
  zápis o utkání  
     střelci branek:
 • Abdulnour 2
 • Štěpánek 1
 • Martinča 1

 

5. 1. 2019    
 PVK Vrútky - Stepp Praha   5-11   
     
  zápis o utkání  
     střelci branek:
 • Abdulnour 3
 • Štěpánek 3
 • Diblík 2
 • Chmelnickij 1
 • Vyšín 1
 • Martinča 1

 

5. 1. 2019    
 UinTi Tampere - Stepp Praha  3-11   
     
  zápis o utkání  
     střelci branek:
 • Abdulnour 3
 • Štěpánek 3
 • Chmelnickij 2
 • Martinča 2
 • Vyšín 1

 

6. 1. 2019    
 Kometa Brno - Stepp Praha   9-12   
     
  zápis o utkání  
     střelci branek:
 • Abdulnour 5
 • Martinča 3
 • Smolík 1
 • Chmelnickij 1
 • Diblík 1
 • Škultéty 1

 

6. 1. 2019    
Nereus Žilina - Stepp Praha           9-11  
     
  zápis o utkání  
     střelci branek:
 • Abdulnour 4
 • Martinča 4
 • Vyšín 2
 • Chmelnickij 1

 

Kromě zlatých medailí jsme získali i cenu za nejlepšího brankáře pro Alana Akmalova. Nicméně ocenění si zaslouží všichni hráči za bojovnost, snahu, týmovou práci a dodržování taktických pokynů během hry. Kromě základní sestavy - Abdulnour, Akmalov, Diblík, Chmelnickij, Martinča, Štěpánek, Vyšín - která táhla po většinu času náš tým musím zmínit i ostatní hráče - Smolík, Škultéty, Sedláček, Vávra a Bělohlávek - kteří dokázali zastoupit spoluhráče a obstát i v důležitých momentech.

Jen tak dál hoši.

Autor: David Martinča

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.