info@stepp.cz
previous arrow
next arrow
Slider

Aktuálně hrajeme

Žádné události

Starší žáci ovládli novoroční mezinárodní turnaj v Brně

O víkendu 4. - 6. 1. 2019. proběhl mezinárodní turnaj starších žáků v Brně. Zúčastnilo se celkem 5 týmů – 2 české (Brno, Stepp), 2 slovenské (Žilina, Vrůtky) a 1 tým z Finska (Tampere). Turnaj měl výbornou kvalitu a posloužil nám, jak v rámci další přípravy, tak jako možnost porovnat naši výkonost se zahraničím. Obstáli jsme na výbornou, potvrdili naši rostoucí výkonost a celkovou pólistickou úroveň. Vždyť před dvěma lety jsme s týmem ze Žiliny prohráli 24:2 !!

steppaciwinners

 

Galerie fotografií z turnaje

 


V základní části jsme 3x vyhráli bez větších komplikací a jednou prohráli, právě s týmem ze Žiliny, se kterým jsme se následně utkali opět o první místo.

Finále: Byl to dech beroucí zápas, naši žáci hráli velice dobře a po celý zápas byli ve vedení. Na konci 3. čtvrtiny byl stav 6:4 pro nás. Poslední čtvrtina nám herně nevyšla a bohužel jsme inkasovali 4 góly. Situace se zdála být ztracená. V čase 00:32 si vzal trenér Stepp Praha oddechový čas. Po oddechovém čase se individuálně prosadil hráč Martinča a zařídil přesilovou hru, ze které i vzápětí skóroval a v čase 00:17 snížil stav na 8:7. Z následného rozehrání se Žilina dostala za obranu Steppáků a plavala do momentální přesily. V ten moment se zúročili schopnosti a zkušenosti hráče Štěpánka. Nejenže zastavil momentální přesilu, ale následně uplaval útočníkům soupeře, vytvořil momentální přesilu, přihrál spoluhráči Vyšínovi a ten v čase 00:01 nekompromisně vyrovnal na 8:8. Zavládla obrovská euforie a došlo na pokutové hody. Důvěru dostali zkušení střelci Abdulnour, Martinča a Chmelnickij. Všichni tři svoje penalty chladnokrevně a jednoznačně proměnili a díky skvělému brankáři Akmalovi, který vychytal jednu penaltu soupeře, byl neuvěřitelný obrat v zápase dokonán. Náš tým se stal vítězem celého turnaje!!!

 

 

4. 1. 2019    
 Nereus Žilina - Stepp Praha  7-4  
     
  zápis o utkání  
     střelci branek:
 • Abdulnour 2
 • Štěpánek 1
 • Martinča 1

 

5. 1. 2019    
 PVK Vrútky - Stepp Praha   5-11   
     
  zápis o utkání  
     střelci branek:
 • Abdulnour 3
 • Štěpánek 3
 • Diblík 2
 • Chmelnickij 1
 • Vyšín 1
 • Martinča 1

 

5. 1. 2019    
 UinTi Tampere - Stepp Praha  3-11   
     
  zápis o utkání  
     střelci branek:
 • Abdulnour 3
 • Štěpánek 3
 • Chmelnickij 2
 • Martinča 2
 • Vyšín 1

 

6. 1. 2019    
 Kometa Brno - Stepp Praha   9-12   
     
  zápis o utkání  
     střelci branek:
 • Abdulnour 5
 • Martinča 3
 • Smolík 1
 • Chmelnickij 1
 • Diblík 1
 • Škultéty 1

 

6. 1. 2019    
Nereus Žilina - Stepp Praha           9-11  
     
  zápis o utkání  
     střelci branek:
 • Abdulnour 4
 • Martinča 4
 • Vyšín 2
 • Chmelnickij 1

 

Kromě zlatých medailí jsme získali i cenu za nejlepšího brankáře pro Alana Akmalova. Nicméně ocenění si zaslouží všichni hráči za bojovnost, snahu, týmovou práci a dodržování taktických pokynů během hry. Kromě základní sestavy - Abdulnour, Akmalov, Diblík, Chmelnickij, Martinča, Štěpánek, Vyšín - která táhla po většinu času náš tým musím zmínit i ostatní hráče - Smolík, Škultéty, Sedláček, Vávra a Bělohlávek - kteří dokázali zastoupit spoluhráče a obstát i v důležitých momentech.

Jen tak dál hoši.

Autor: David Martinča

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Ok Nesouhlasím