info@stepp.cz
previous arrow
next arrow
Slider

Aktuálně hrajeme

Žádné události

Starší žáci B jdou do třetí ligy

O víkendu 26. – 27. hráli Starší žáci B v Olomouci. Vzhledem k tomu, že to byl již poslední zápas v základní části a na všech předchozích turnajích jsme vše prohráli, bylo už předem určeno, že pujdeme do třetí ligy. Stejně jsme se, ale snažili a minimálně v obraně jsme odvedli výborný výkon.

 

Stepp Praha – SK Děčín 1:15

Proti nejsilnějším soupeřům ve skupině jsme neměli šanci vyhrát, ale snažili jsme se a špatný výsledek jsme neuhráli.

Stepp Praha – AJ Strakonice 1:8

Tentokrát Strakonicím chyběl jeden z jejich nejsilnějších hráčů a prohráli i s Olomoucí (nad kterou vždy vyhrávali), takže jsme měli naději, že bychom mohli vyhrát. Bohužel, střely nebyly z nejlepších, na čemž jsme zkolabovali. Ale obrana nám šla moc hezky.

Stepp Praha - SK UP Olomouc 1:7

Vzhledem k tomu, že jsme prohráli se Strakonicemi, předpokládali jsme, že prohrajeme i tento zápas. První dvě třetiny jsme se ještě drželi, jednu třetinu nad námi vedli o gól, tu druhou jsme i remízovali, pak už to ale šlo z kopce a nám bylo jasné, že náskok soupeřů už nedoženeme.

Podle výsledku i slov našeho trenéra byla obrana výborná, zlepšili jsme se. Byla ale škoda, že jsme špatně stříleli, ať už to bylo kvůli trefám přímo do brankáře, nedostatečné prudkosti, nebo střílení ze záklonu a někdy jsme nevystřelili vůbec a míč nám vzali, takže na útoku musíme zapracovat. Každopádně hurá do třetí ligy!

Za všechny tři góly vděčíme Lauře Kubínkové.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Ok Nesouhlasím