Mladší žáci

V neděli 16. 12. jsme hráli na pražské Slavii. Byl to již náš poslední turnaj před rozřazením, takže nám bylo jasné, že ať se budeme snažit jakkoliv, stejně půjdeme do druhé ligy. Přesto jsme se snažili a většinou jsme uhráli dobrý výsledek.

181215 Mladsi zaci Slavie

 

 

Číst dál...

Poslední květnovou neděli jeli mladší žáci bojovat o zlatou medaili do Tábora. Celý tým vyrazil do Tábora vlakem, a tak bylo o zábavu postaráno už během nedělního dopoledne. Na bazéně ovšem čekala na Steppáčky výzva – aby se posunuli z průběžné druhé příčky na první, museli Brno porazit o 3 góly.

20180527 tabor8Radost vítězů 

Číst dál...

Mladší žáci v Olomouci dohráli poslední turnaj základní části, před jarní částí soutěže. V prvním utkání Steppáci nastoupili proti Kometě Brno. Ve vyrovnaném utkání, kdy oba týmy stále dotahovaly náskok sopupeře, rozhodla poslední čtvrtina, ve které Stepp dokázal proměnit přesilovou hru. Brno naopak početní výhodu nevyužilo a tak Stepp zvítězil 6-5 a upevnil si tak čtvrté místo ve skupině A.

20180127 olo1po utkání s Kometou Brno

Číst dál...

Od 1. do 6. ledna proběhlo zimní soustředění přípravky a mladších žáků.
První den jsme se po příjezdu rozdělili do tří týmů – Bobrů na snowboardu s kapitánku Kubínkovou, Běžkujících špičatých koz s kapitánkou Pořízkovou a Sovětských hokejek s kapitánem Akmalovem.

Číst dál...Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR