V sobotu 11. listopadu konečně čekala mladší žáky první utkání letošní sezóny. Jelikož se opět trochu změnil soutěžní systém - žákovské týmy jsou rozděleny do dvou skupin po pěti, na každém turnaji se sejdou čtyři týmy (pátý pauzíruje) a každý odehraje tři utkání - na naše žáky vyšlo první pauzírování, a tak první zápas vyšel až na listopad. Tento turnaj měli Steppáci pořádat, ale v Podolí se bohužel ten den hrály ženy, dorostenci i muži, takže na mladší žáky nezbylo místo a museli být přesunuti na Slávii.

První zápas odehráli proti podle očekávání nejlepším Strakonicím. Steppáčci nepodali špatný výkon, ale zkrátka na Strakonické nestačili a prohráli 1:10.
Druhý zápas se žáčci postavili Olomouci. Chvílemi se hodně trápili, ale většinu zápasu podávali značně lepší lepší výkon než Olomoučtí, přesto nakonec vyhráli jen velmi těsně 4:3.
Poslední zápas měli hrát žáčci proti Brnu, to ale z turnaje odjelo, aby hráči stihli dojet domů, snad se podaří domluvit náhradní zápas.  V zápasech se projevily výborné brankářské dovednosti Alana Akmalova, nejen on, ale všichni hráči podali vysilující výkony, bylo ale vidět, že pořádně trénují a dávají do zápasu všechno.

Příští turnaj je čeká za čtrnáct dní ve Strakonicích, takže nepřestávají trénovat, aby mohli podat ještě lepší výkony!

Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR