V sobotu 25.11. odjeli mladší žáci na svůj druhý turnaj do Strakonic. Během jednoho dne je čekaly tři utkání a soupeři ze Strakonic, Hradce Králové a Olomouce.

171125 strakonice

 Turnaj pro ně začal zápasem s Olomoucí, kterou na posledním turnaji porazili těsně 4:3. I tento zápas byl velmi vyrovnaný. Steppáci si většinu hry drželi mírné vedení, ale ke konci se jim již nedařilo skórovat, a tak zápas skončil nerozhodně 4:4.
Stepp - SK UP Olomouc 4:4 (2:1 / 0:0 / 2:2 / 0:1)
    Střelci branek:    Akmalov 2, Šturmová 2

V druhém zápase je čekal tým z Hradce Králové, se kterým se v této sezóně ještě nesetkali. První polovinu zápasu byli Steppáci pro Hradecké vyrovnaným soupeřem. Sice se jim nedařilo vytvářet si mnoho gólových situací, ale za to díky dobré obraně a zákrokům brankáře Alana nedávali šanci skórovat ani Hradeckým. V druhé polovině už však nestíhali rychlou hru Hradce a prohráli 1:4.
Slávia Hradec Králové - Stepp 4:1 (1:0 / 0:0 / 2:1 / 1:0)
Střelci branek:    Ksandr 1

Ve třetím zápase je čekal vedoucí tým skupiny - Strakonice. Z minulého kola věděli, že Strakoničtí se pohybují ve vodě velmi hbitě, což se potvrdilo i tento zápas. Strakoničtí tvořili breaky a často přečíslili naší obranu. Steppáci si také připravili několik útočných situací, ale vůbec se jim nedařilo v koncovce. Jediný gól Steppu vstřelil Kryštof Vávra z penalty, celkový výsledek byl 15:1 pro Strakonice.
AJ Strakonice - Stepp 15:1 (2:0 / 6:1 / 3:0 / 4:0)
    Střelci branek:    Vávra 1

Bodově turnaj příliš úspěšně nedopadl, ovšem zúčastnilo se ho 15 hráčů, kteří sbírali cenné herní zkušenosti. Proti silnému soupeři se dobře ukázaly naše největší slabiny, na kterých budeme pracovat na trénincích. Sobota byla pro naše mladé hráče dlouhým dnem, protože mezi zápasy měli velké pauzy, alespoň si ale stihli užít i společných chvil při obědě nebo týmové procházce.

Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR