13. a 14. října jsme odehráli náš první zápas v této sezóně.

AJ Strakonice – Stepp Praha 9:1
Od tohoto zápasu jsme si moc neslibovali, takže výsledek byl pro nás příjemným překvapením. V první čtvrtině jsme dokonce měli naději na výhru, když jsme díky gólu Julie Šturmové měli se soupeřem vyrovnané skóre. V dalších čtvrtinách se nám však bohužel přestalo dařit, v druhé a třetí čtvrtině jsme dostali po dvou gólech a ve čtvrté dokonce čtyři. Přestože jsme prohráli, byl podle slov pana trenéra Zachovala náš výkon výborný a hráli jsme moc hezky.

Hradec Králové – Stepp Praha 9:1
Celkově se nám moc nedařilo, dostali jsme devět gólů a již jsme se smířili, že prohrajeme bez jediného gólu, ale posledních pět sekund před koncem zápasu Mikuláš Bělohlávek vystřelil, trefil branku a za zvuku našeho jásotu zápas skončil.

Olomouc – Stepp Praha 3:2
Když jsme nastoupili, byli jsme pevně přesvědčeni, že pokud se budeme hodně snažit, zápas vyhrajeme.  Po úspěšné střele Julie Šturmové jsme vedli o jeden gól a mnohokrát to vypadalo, že se naše skóre bude zvyšovat. Hřebínek nám ale ve třetí čtvrtině soupeři srazili, když dali dva góly. Skóre bohužel nezachránil ani druhý výborný gól Julie Šturmové a tak jsme velmi těsně prohráli.

Celkově si z hrací části tohoto turnaje většina hráčů odnesla negativní pocity, ať už z nedostatku střídaní, zbytečných chyb, špatných střel či různých osobních problémů. Přesto věřím, že většina lidí je ráda, že jela na tento turnaj a že příště snad i něco vyhrajeme.

Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR