O víkendu 10. a 11. října odehráli mladší žáci zápas ve Strakonicích.

181116 mlzaci

Stepp Praha – SK UP Olomouc 4:6
Už od začátku jsme si vedli velmi dobře, neboť jsme vždy díky dobrým akcím i obraně byli minimálně o gól napřed. Vše se ale změnilo v poslední minutě a půl. Zkazili jsme snad úplně všechno, co jsme mohli, nejezdili jsme do útoku, špatně jsme bránili a byly na nás hrány tři přesily. Soupeři všeho využili a nakonec vyhráli o dva góly.

Stepp Praha – Slávia Hradec Králové 0:7
Vzhledem k tomu, že Hradci chyběla jejich nejsilnější hráčka, jsme měli naději, že bychom možná mohli zápas vyhrát, nebo alespoň remízovat. Nicméně jsme brzo zjistili, že v tomto utkání je výhra nad naše síly, takže jsme se snažili alespoň o co nejlepší skóre, což se nám povedlo. Přestože jsme nedali jediný gól, nikdo z našich hráčů nebyl vyloučen a hráli jsme výborně.

Stepp Praha – AJ Strakonice 2:7
Utkání jsme moc hezky nezačali, hned v první čtvrtině byl jeden z našich hráčů vyloučen do konce zápasu za nelegální vstup do hřiště. Soupeři na rozdíl od nás uměli přesil využít a z téměř všech dali gól. Na naše úspěšné střely přišel čas až v poslední čtvrtině, když dala gól Petrová a v poslední sekundě Kubínková.

Celkově se nám tento víkend dařilo dobře, zjistily jsme, že máme na to Olomouc porazit (jenom to nesmíme pokazit v poslední minutě a půl). Ale také jsme zjistili, že nám vůbec nejdou přesily, měli bychom víc proplavávat a křídla by se měla umět postavit na dva metry. Vše se pokusíme natrénovat a příště minimálně Olomouc jistě porazíme!

 Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR